17-18 травня 2018 року у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна пройшла 78 Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту».

24 / 05 2018

В рамках конференції 17 травня відбулась Науково-технічна виставка «Залізнична техніка та технології перевезень – 2018».

На пленарному та секційних засіданнях  було заслухано близько 230 доповідей, розглянуті численні проблемні питання розвитку залізничного транспорту. На конференції працювало 15 секцій:

1.   Експлуатація та ремонт локомотивів

2.   Удосконалення конструкції та технології ремонту вагонів

3.   Неруйнівний контроль на залізничному транспорті

4.   Динаміка рухомого складу та безпека руху поїздів

5.   Електропривод транспортних засобів

6.   Електричний транспорт

7.   Транспорті системи та технології перевезень

8.   Автоматизовані системи управління на транспорті

9.   Залізнична колія

10. Транспортне будівництво

11. Екологічна безпека

12. Інноваційні технологій для рухомого складу (проводилась спільно з ПАТ «Інтерпайп НТЗ» )

13. Матеріалознавство і технологія матеріалів

14. Економіка та управління транспортними системами

15. Гуманітарна складова підготовки кадрів

Метою 78 Міжнародної науково-практичної конференції було сприяння розвитку залізничного транспорту України, розповсюдження та обмін передового досвіду,  формування сприятливих умов технологічного і інноваційного розвитку залізничного транспорту.