День науки на механічному факультеті

28 / 11 2014
28 листопада 2014 р. відбувся  день студентської науки на механічному факультеті. На заході виступили завідувач відділу науково-технічної бібліотеки ДІІТу Долматова Ніна Іванівна, декан Механічного факультету, д.т.н., професор Довбня Микола Петрович,  завідувач кафедри «Вагони та вагонне господарство», проректор ДІІТа з наукової роботи, д.т.н., професор Мямлін Сергій Віталійович, доцент кафедри «Теоретична механіка» Татаринова Валентина Анатоліївна, переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у номінації «Рухомий склад» ст. гр. 340 В Метиженко Владислав, ст. гр. 651 Ососков Ігор, провідний фахівець науково-технічної бібліотеки Попович Інна Анатоліївна, переможець (1 місце) міського конкурсу за кращу науково-практичну розробку «Інтелект – Творчість – Успіх» аспірантка кафедри «Будівельні конструкції» Качуренко Валентина Володимирівна, завідувач кафедри «Будівельна механіка», науковий керівник Галузевої науково-дослідної лабораторії динаміки та міцності рухомого складу д.т.н., професор Костриця Сергій Анатолійович.

DSC_5267.jpgDSC_5269.jpgDSC_5270.jpg
DSC_5275.jpgDSC_5276.jpgDSC_5281.jpg