Interpipe TechFest

19 / 09 2016
17-18 вересня 2016 року наш університет приймав активну участь у Interpipe TechFest. Фестиваль науки та техніки проходив у м. Дніпро у парку розваг "Лавіна".
Університет представляли провідні фахівці спеціалізованого проектно-конструкторського і технологічного бюро «Мікропроцесорні системи управління і безпеку на залізничному транспорті» Акулов А. та Заболотний О., та  фахівці проектно-конструкторського технологічного бюро з проектування і модернізації рухомого складу, колій та штучних споруд Білошицький Е. та Шатов В. Експозиції були підготовлені за підтримки проректора з наукової роботи д.т.н., професора Мямліна С.В. та начальника науково-дослідної частини д.т.н., професора Козаченка Д.М.
На фестивалі  науковці продемонстрували свої наукові розробки та досягнення. Особливу увагу відвідувачів  привернули тренажер машиніста локомотива та тренажер з управління вантажного крана.

Більше фото (Перейти)

DSC_1455.jpgDSC_1463.jpgDSC_1445.jpg