Пройшли переговори з делегацією Дослідницького центру Корпорації Хюндай (м Сеул, Республіка Корея)

20 / 07 2017

20170718_181806.jpg20170717_145851.jpg20170717_154503.jpg

В університеті пройшли переговори з делегацією Дослідницького центру Корпорації Хюндай (м Сеул, Республіка Корея). Обговорювалися технічні питання оперативного характеру і перспективні напрямки співпраці. Провідні науковці та фахівці Галузевих науково-дослідних лабораторій динаміки і міцності рухомого складу, лабораторії вагонів, Випробувального центру, кафедри безпеки життєдіяльності, Центру технічної діагностики обмінялися думками з корейськими дослідниками по реалізації можливих напрямків співпраці. Результати двосторонньої зустрічі і переговорів були закріплені у відповідному протоколі, який підписали: з боку університету - проректор з наукової роботи, професор Сергій Мямлін, з корейської сторони - директор Дослідницького центру Корпорації Хюндай пан Кім.

Але не тільки протокол про співпрацю, але і цілий ряд контрактів на наукові дослідження і інженерні послуги університету є результатом цієї зустрічі.

Переглядів : 399