Cекція «Матеріалознавство і технологія матеріалів»

19 / 05 2017

11.05.17 в університеті відбулась 77 Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми та перспективи розвитку на транспорті". На кафедрі "Прикладна механіка та матеріалознавство" проходило засідання секції  «Матеріалознавство і технологія матеріалів».

З доповідями виступили:

к.ф.-м.н. Баскевич А.С..jpgк.ф.-м.н. Філоненко Н.Ю..jpg
К.ф.-м.н. Баскевич А.С. Стрибкоподібне зменшення
в'язкості металів при надглибокому прониканні  мікрочастинок (Український державний хіміко-технологічний університет)

К.ф.-м.н. Філоненко Н.Ю. Вплив карбону на фізичні та структурні властивості фаз Fe2B та FeB (Дніпропетровська медична академія )
Пройдак С.В..jpgмайстер виробничого навчання Плітченко С.О..jpg
К.т.н. Пройдак С.В. Дослідження колісної сталі
методом кірліанографіі (ДНУЗТ)

Майстер виробничого навчання Плітченко С.О. Удосконалення технології виготовлення зварних конструкцій рухомого складу (ДНУЗТ)

к.ф.-м.н. Титаренко В.В..jpgТитаренко В.В..jpg
К.ф.-м.н. Титаренко В.В. Композиційні нікелеві покриття, отримані за допомогою програмованого імпульсного струму при зовнішньому лазерному опромінюванні (ДНУЗТ)