Університет в Іранському університеті науки і технологій

30 / 05 2017
У Тегерані в Іранському університеті науки і технологій відбулася чергова міжнародна наукова конференція з питань залізничного транспорту. Україна на конференції була представлена ​​делегацією з Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна на чолі з проректором з наукової роботи, професором Мямліним С.В.
Учасники з ДІІТу виступили з доповідями про останні розробки університету в області пасажирського рухомого складу для туристичних перевезень та провели круглий стіл з інноваційним розробкам для залізничного транспорту. Співпраця між ДІІТом і Іранським університетом науки і технологій триває ще з 1998 року, коли вперше наукові співробітники університету взяли участь залізничної конференції в Тегерані і після цього виконали цілий ряд наукових розробок на замовлення Іранських залізниць.