Нові нагороди університету!

17 / 03 2017
16-18 березня 2017 року відбулася VIII Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти-2017". До виставки організаторами виставки та МОН України були підбиті підсумки діяльностей вищих навчальних закладів.
За підсумками наш університет було відзначено нагородою ГРАН-ПРІ "Лідер наукової та науково-технічної діяльності" та Сертифікатом якості наукових публікацій.

DSC_2195+++.jpgпублыкації.jpg

Крім того, університетом було отримано Золоту медаль "Інновації в упровадженні в освітню практику системи дистанційного навчання"

DSC_2194++.jpg

Висловлюємо подяку у підготовці до виставки проректору з економічних питань к.е. н., доц. Жовтонозі М.М., проректору з науковох роботи д.т.н, проф. Мямліну С.В., начальнику науково-дослідної частини, д. т. н., проф. Козаченко Д.М. та начальнику ННЦ "Лідер" к.т.н., доц. Є.Б. Боднарю.