Відділ госпдоговірних науково-дослідних робіт

Відділ госпдоговірних науково-дослідних робіт є структурним підрозділом науково-дослідної частини.

До основних задач та функцій відділу госпдоговірної науки:

•  організація науково-дослідної роботи у ГНДЛ та кафедрах університету.
    •  підготовка та надання пропозицій від ГНДЛ та кафедр про включення НДР університету до планів робіт, які виконуються за рахунок Укрзалізниці, Придніпровської залізниці, інших залізниць та підприємств України.
    •  забезпечення обліку та реєстрації договорів на виконання госпдоговірних робіт.
    •  організація роботи по виконанню договірних тем на умовах трудових угод.
    •  організація роботи по зарахуванню на роботу за сумісництвом співробітників університету з числа професорсько-викладацького складу, учбово-виробничого персоналу, аспірантів, докторантів, магістрів, студентів га працівників з інших, підприємств.
    •  проведення заходів роботи по роз'ясненню умов роботи за сумісництвом.
    •  організація і здійснення обліку та реєстрації трудових угод за сумісництвом, трудових угод (договорів цивільно-правового характеру) на виконання НДР.
    •  здійснює оформлення рахунків за виконану роботу за сумісництвом та акті в за виконану роботу на умовах трудових угод.
    •  бере участь у підведенні підсумків результатів наукової діяльності в університеті за рік та готує звітні матеріали до відповідних розділів статистичного звіту.