Інноваційні розробки

Версія для друку
--
Тензометричний підсилювач ТА-8П

Призначений для вимірювання, реєстрації та обробки сигналів механічних деформацій, сил і тисків.
ТА-8П розрахований на роботу з персональним комп'ютером, який виконує функції настройки каналів, накопичення, обробки та візуалізації досліджуваних процесів.

Детальніше
Переглядів : 10661
--
Перспективні напрями співпраці з бізнесом

        У даному розділі наведені деякі розробки вчених університету , які на думку розробників представляють інтерес для реального сектора економіки і дозволять ефективно використовувати матеріальні ресурси інвестиційних фондів , фінансових організацій і бізнес -структур.

        Для уточнення можливостей з реалізації конкретних проектів і формування їх змісту для більш повного задоволення попиту на науково -технічні інноваційні розробки пропонуємо звертатися за адресою: 49010 , м.Дніпропетровськ , вул. Лазаряна , 2 , Тел. 38 ( 056 ) 776-84-98 .

   

Детальніше
Переглядів : 12304
--
Сучасні гнучкі потокові технології виготовлення і ремонту рухомого складу

Метою впровадження є підвищення ефективності поточних методів ремонту рухомого складу на базі фундаментальних наукових розробок зі створення гнучких поточних технологій. Використання яких на вагоноремонтних підприємствах дозволить значно збільшити пропускну здатність ділянок та скоротити час перебування рухомого складу в ремонті, тим самим значно поліпшивши техніко-економічні показники виробництва.

Детальніше
Переглядів : 503404
--
Модель високоефективної національної економіки

       Дана модель лежить поза «площини» традиційної економіки і являє собою потужне економічне «ноу-хау». Це абсолютно безкризова і абсолютно безінфляційна модель.

Детальніше
Переглядів : 1075885
--
Розробка виробництва пористого скла

Розробка виробництва пористого скла: розробка дозволяє створити виробництво високоефективного теплоізоляційного матеріалу на рівні сучасних вимог ...

Детальніше
Переглядів : 7684
--
Автоматизована інформаційна система для управління експлуатацією і ремонтом пасажирських вагонів

Автоматизована інформаційна система для управління експлуатацією та ремонтом пасажирських вагонів - cистема підтримує одно-і багатокористувацький (до 10 користувачів одночасно) режими роботи і забезпечує автоматизоване рішення наступних комплексів задач ...

Детальніше
Переглядів : 8202

Сторінки: 1 2 3 4 След.