Програма «Plan2Prof»

Версія для друку
      
     Одним і з типових завдань, що виконуються при розробці технічних паспортів залізничних станцій та під’їзних колій , є побудова поздовжнього профілю залізничних колій . Вказані профілі повинні бути побудовані та оформлені згідно відповідних норм.
           Використання програми «Plan 2 Prof » дозволяє суттєво спростити процедуру побудови поздовжнього профілю колії з використанням її плану.
                             
                                          Основні результати від впровадження
    Підвищення якості та скорочення тривалості побудови поздовжнього профілю залізничної колії.
                                  
                                                   Опис продукту або технології
          Продукт являє собою спеціалізовану програму для Microsoft Excel 2010 (або новіше) з побудовою поздовжнього профілю в Autodesk Autocad 2012 (рекомендується).
      Вимоги до системи: Windows 7 або вище, параметри системи повинні дозволяти комфортну роботу у середовищі Microsoft Excel 2010 (або новіше) та Autodesk Autocad 2012.
                                          
                                    Опис ринку збуту
    Програма може використовуватися проектувальниками при складанніпаспортів залізничних станцій та під’їзних колій, а також студентами транспортних вузів при виконанні курсових і дипломних проектів та робіт.
        Права інтелектуальної власності: зареєстровано авторське свідоцтво на твір «Комп'ютерна програма «Plan 2 Prof» №74953 від 24.11.2017.
                                                   
                                                    Ділові можливості
    Програма знаходиться в стадії тестування. Претензії до роботи програми не приймаються. Зауваження та пропозиції направляти за адресою norvoks @gmail.com із зазначенням теми листа «Програма Plan 2 Prof».

Переглядів : 1677

Назад до списку