Навчально-тестуючий комп'ютерний комплекс з безпеки руху поїздів

Версія для друку
Актуальність роботи



Тенденції розвитку залізничного транспорту в Україні, спрямовані на модернізацію експлуатованих і введення нових технічних засобів залізничної техніки, підвищення безпеки перевезень ставлять перед собою мету пошуку більш нових підходів в навчанні і контролю знань фахівців Укрзалізниці.

Це програмне забезпечення надає можливість проводити навчання працівників залізниці з наступною перевіркою засвоєного матеріалу за інструкціями безпеки руху. Налаштування програми дозволяють швидко вносити зміни відповідно до інструкцій. Таким чином, співробітники завжди володіють актуальними матеріалами.



Основні результати від впровадження

Подібного роду програмне забезпечення дозволяє економити на витратах часу з навчання персоналу підрозділів, дає можливість швидко, а найголовніше - якісно подавати навчальний матеріал.



Опис продукту або технології

Даний навчально-тестує комп'ютерний комплекс включає в себе три базові інструкції з безпеки руху:

- «Інструкція з сигналізації та зв'язку»;

- «Правила технічної експлуатації»;

- «Інструкція з руху поїздів і маневрової роботи».

Розроблено спеціальний алгоритм складання іспиту, що враховує:

- кількість запитань;

- кількість правильних відповідей необхідних для успішної здачі іспиту;

- можливість зробити вибірку запитань, що залежить від спеціальності екзаменованих;

- час на здачу іспиту.

У навчально-якому тестують комп'ютерному комплексі передбачена можливість екзаменаційної перевірки результатів навчання і тренувальний режим навчання.

У програмному комплексі реалізовано поділ на клієнтську частину та адміністративну. При цьому клієнтська частина максимально спрощена, що дає можливість використання її комп'ютерним користувачем практично будь-якого рівня. Адміністративна частина більш насичена і функціонально дає можливість налаштовувати програмний комплекс відповідно до потреб фахівців з безпеки руху.

Можливе створення тестирующего комплексу за інструкціями, правилами, нормами безпеки на залізничному транспорті. Для ознайомлення з кожним програмним комплексом надається демонстраційна версія з необмеженим терміном використання, але з обмеженою функціональністю.

Вимоги до ЕОМ: операційна система Windows XP, 40 МБ на жорсткому диску.

Комплекс впроваджено на Одеській, Придніпровській і Донецькій залізницях.




Переваги над аналогами

Тести програмного комплексу розроблені професорсько-викладацьким складом Дніпропетровського національного залізничного університету імені академіка В. Лазаряна та повністю відповідають запропонованим матеріалом. При перевірці результатів тестування виключений людський фактор оцінки результатів, що дозволяє досить точно оцінити рівень знань персоналу. Крім тестового модуля програма має адміністративний модуль, що дозволяє вносити дані, що змінюються: склад приймальної комісії, тестові питання і відповіді, документи інструкцій, час складання іспиту і т.д. Можливість швидко змінювати дані дозволяє вносити корективи без зміни модуля програми навчально-тестирующего комп'ютерного комплексу та без наявності спеціальних навичок у адміністратора комплексу.



Опис ринку збуту

Навчально-тестує комп'ютерний комплекс з безпеки руху поїздів готовий до впровадження на залізницях країн СНД. Після незначного доопрацювання може впроваджуватися і на залізницях інших країн.

Ситуація щодо інтелектуальної власності: ноу-хау, готується патентна заявка.



можливості

В межах України - надання послуг по розробці навчальних програм. Поза межами України - створення спільних підприємств з розробки навчальних програм, реалізація ліцензій на продаж.

Орієнтовна вартість: розробка програмного комплексу 98 тис. Грн (20000 $).

Переглядів : 5416

Назад до списку