Фото

Версія для друку
Interpipe TechFest
Interpipe TechFest
19 / 09 2016

17-18 вересня 2016 року наш університет приймав активну участь у Interpipe TechFest - фестиваль науки та техніки проходив у м. Дніпро 

Детальніше
Переглядів : 4021
Встреча с ректором Адамас Университета!
Зустріч з ректором Адамас Університету!
26 / 05 2016

26  травня 2016 року в нашому університеті відбулася зустріч з ректором Університету Адамас (м. Калькутта, Індія) Саміт Рей та директором з міжнародних зв’язків  Університету Адамас  Паримал Чандра Бисвас (м. Калькутта, Індія) . 

Детальніше
Переглядів : 3925
XV Международная студенческая научная конференция «Инженер III тысячелетия»
XV Міжнародна студентська наукова конференція «Інженер III тисячоліття»
13 / 05 2016

У 12 травня 2016 року в нашому університеты проходила XV Міжнародна студентська наукова конференція «Інженер ІІІ тисячоліття» для студентів України та інших зарубіжних країн. На сьогоднішній день всі технічні та більшість гуманітарних ВНЗ міста Дніпропетровська та багатьох міст України і закордону прийняли участь у цьому заході. До вашої уваги пропонується перегляд фото-звіту з цього заходу.

Детальніше
Переглядів : 2570
Седьмая Международная выставка «Современные учебные заведения» и Третья Международная выставка зарубежных учебных заведений «World Edu»
Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»
21 / 03 2016

17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».
Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» представляє: національні вищі навчальні заклади та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; вищі навчальні заклади післядипломної та неперервної освіти, обласні і міські управління (департаменти) освітою, загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти; професійно-технічні навчальні заклади та навчально-методичні центри; виробників і дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Детальніше
Переглядів : 2561
Международный образовательный форум 2016
Міжнародний освітній форум 2016
29 / 02 2016

Деталі за посиланням (Перейти)

Детальніше
Переглядів : 2737
Инноватика в современном образовании - 2015
Інноватика у сучасній освіті - 2015
26 / 10 2015

20-22 жовтня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» і II Міжнародна виставка "World Edu - 2015".

Детальніше
Переглядів : 2594
Специализированная выставка "ТРАНСРЕЙЛ УКРАИНА 2015"
Спеціалізована виставка "ТРАНСРЕЙЛ УКРАЇНА 2015
26 / 10 2015

20 - 22 жовтня 2015 в місті Одесі, на території виставкового комплексу морського вокзалу, в рамках Міжнародного Чорноморського Транспортного Форуму пройшла міжнародна спеціалізована виставка «Трансрейл України 2015»...

Детальніше
Переглядів : 2676
Празднование 85-летия университету!
Святкування 85-річчя університету!
12 / 10 2015

Урочистості до дня святкування 85 років з дня заснування ДІІТу!
8 жовтня 2015 року колектив студентів і викладачів приймав вітання з нагоди свого 85-річчя!  У рамках святкування відбулося відкриття експозицій музею «Науковці університетуу зоні АТО» та «Короткий часопис історії університету останніх 85-років». Такох науковці університету показали свої найвидатніші досягнення за останні п’ять років. Крім цього у холі були представлені роботи з вишивки старшого викладача кафедри «Українознавства» Лагдан Світлани Петрівни присвячені 85-річниці з дня заснування університету. Урочистості завершилися святковим концертом творчих колективів університету та народний ансамбль танцю «Орлятко» Дніпропетровського Будинку науки і техніки Придніпровської залізниці.

Детальніше
Переглядів : 3221
Участие в выставке ИНТЕР-ТРАНСПОРТ-2015
08 / 06 2015

3-5 червня 2015 у виставковому центрі Морського вокзалу м Одеси відбулася XIV Міжнародна виставка передового досвіду та нових технологій в галузі транспорту, портового господарства, логістики, гідротехнічного будівництва та підйомно-транспортного обладнання «ІНТЕР-ТРАНСПОРТ-2015». На експозиції виставки були представлені провідні порти чорноморського регіону, залізниці, експедиторські компанії, виробники обладнання та техніки для портового та складського господарства, лідери у галузі гідротехнічного будівництва, навчальні заклади.

Детальніше
Переглядів : 2845
Тренинг на тему «Новый СМГС»
Тренінг на тему «Новий СМГС»
25 / 05 2015

22 квітня 2015 року науковці та викладачі університету прийняли участь у тренінгу на тему «Новий СМГС. Ключові зміни з 01.07.2015 (Як здійснювати міжнародне перевезення по-новому)», що проводила компанія "5PL" (Перейти) на базі нашого університету. 

Детальніше
Переглядів : 2927
Шестая Международная выставка «Современные учебные заведения - 2015»
Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».
16 / 03 2015

    12-14 березня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України — Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».

    Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих та актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

    Учасники виставки навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти, видавництва.

    На виставці наш університет також був представлений експозицією та отримав Гран-Прі «Лідер міжнародної діяльності-2014». Каталог виставки - Завантажити

Детальніше
Переглядів : 3316
Лауреаты премии Верховной Рады Украины
Лауреати премії Верховної Ради України
22 / 12 2014

Премія присуджується відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок».

Детальніше
Переглядів : 4875
Подписание меморандума о сотрудничестве с делегацией из Ирана
Підписання меморандуму про співпрацю з делегацією з Ірану
24 / 11 2014

24-11-2014 року університет відвідала делегація із Іранської республіки. Під час зустрічі відбулася презентація наукових досягнень університету, переговори із керівництвом та представниками наукових підрозділів університету. Результатом зустрічі було підписання договору про співпрацю.

Детальніше
Переглядів : 3146
Лауреаты государственной премии  в области науки и техники
Лауреати державної премії в області науки та техніки
20 / 11 2014

      Державна премія України в галузі науки і техніки - щорічна державна нагорода України. Засновано у 1969 року.


Премія присуджується:

 -   за видатні наукові дослідження, які сприяють подальшому розвитку гуманітарних, природничих, технічних наук, позитивно впливають на суспільний прогрес і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі;
 -   за розробку та впровадження нової техніки, матеріалів і технологій, нових способів і методів лікування та профілактики захворювань, що відповідають рівню світових досягнень; 

 -   за роботи, які становлять значний внесок у вирішення проблем охорони навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки; 

 -   за створення підручників для середніх загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, що відповідають сучасним вимогам і сприяють ефективному опануванню знаннями, істотно впливають на поліпшення підготовки майбутніх спеціалістів.

       

На здобуття Державної премії можуть висуватися наукові роботи та підручники, опубліковані в закінченому вигляді не менше, ніж за рік до їх висунення, а також освоєні у виробництві роботи в галузі техніки, матеріалів, технологій.


Розмір Державної премії встановлюється щорічно Президентом України.


Висування робіт на здобуття Державної премії проводиться установами Національної академії наук України, Академії медичних наук України, Української академії аграрних наук, Академії педагогічних наук України, Академії правових наук України, керівними органами громадських наукових та науково-технічних організацій, колегіями міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, науково-технічними та вченими радами наукових організацій, вищих навчальних закладів із забезпеченням широкої гласності.

 

Інформація з сайту Вікіпедія

Детальніше
Переглядів : 5262
Международная выставка "Образование и карьера - 2014"
Міжнародна виставка "Освіта та кар'єра -2014"
17 / 11 2014

13-15 листопада  2014 року в Києві у  приміщенні  Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" відбулися: щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – День студента 2014" та виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном”.

На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставці «Освіта та кордоном» були представлені більше 70 вузів з різних  країн світу.

У рамках виставки проводився конкурс у номінаціях серед вищих навчальних закладів –  учасників виставки  “Освіта та кар’єра  – 2014”. Наш університет також був представлений на виставці та отримав золоту медаль  у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки»

Детальніше
Переглядів : 3070
Областной семинар по вопросам энергоэффективности и энергосбережения
Обласний семінар з питань енергоефективності та енергозбереження
15 / 11 2014

    14 листопада 2014 р. у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту відбувся обласний семінар з питань енергоефективності та енергозбереження для потенційних учасників Проекту розвитку Організації Об'єднаних націй та Європейского Союзу "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ".

Детальніше
Переглядів : 3258
Международная выставка "Инноватика в современном образовании-2014"
Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті-2014"
27 / 10 2014

21–23 жовтня 2014 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті»....

Детальніше
Переглядів : 3484
ТРАНСРЕЙЛУКРАИНА-2014
24 / 10 2014

З 21 по 23 жовтня 2014 року в місті Одесі на території Морвокзала пройшла Міжнародна спеціалізована виставка «Трансрейл Україна 2014». 

Основні розділи виставки: 
-   Виробництво та ремонт рухомого складу, комплектуючих; 
-   Залізнична інфраструктура, шляхи, сигнальне обладнання, стрілки, мости; 
-   Архітектура залізничних вокзалів, обслуговування пасажирів; 
-   Професійне навчання. 

Детальніше
Переглядів : 3179

Сторінки: 1 2 3 След. Всі