Програма «Норми часу на маневрові операції 1.0»

Версія для друку
pr1-0.jpg

     Однією з типових завдань, що виконуються при розробці технології роботи залізничних станцій, є розрахунок норм часу на маневрові роботи. Ці розрахунки виконуються у відповідності з наступними документами
     - Методичні вказівки з розрахунку норм годині на маневрові роботи, Які віконуються на залізнічному транспорті. Затв .: Наказ Укрзалізниці 25.03.03 № 72-ЦЗ / Держадміністрація залізничного транспорту України. - Київ, 2003. - 82 с (Україна);
     - Норми часу на маневрові роботи, що виконуються на залізничних станціях ВАТ «РЖД», нормативи чисельності бригад маневрових локомотивів. Затверджені віце-президентом ВАТ «РЖД» С.В. Козиревим 08.02.2007 - Москва, 2007. - 102 стр. (Російська Федерація)
     Використання програми «Норми часу на маневрові операції» направлено на спрощення процедури розрахунків.
 
Основні результати від впровадження
 
     Підвищення якості та скорочення тривалості виконання розрахунків норм часу на виконання маневрових операцій.
 
Опис продукту або технології
 
     Продукт являє собою програму для ЕОМ. Вимоги до системи Windows XP або вище, 10 МБ на жорсткому диску для установки.
 
Опис ринку збуту
 
     Програма може використовуватися інженерами-проектувальниками, а також інженерам-технологами при розробці технології роботи проектованих або існуючих залізничних станцій. Студентами транспортних вузів при виконанні курсових і дипломних проектів та робіт.
     Ситуація щодо інтелектуальної власності: зареєстровано авторське свідоцтво на твір «Комп'ютерна програма« Норми годині на маневрові операції »№58932 від 16.03.2015.
 
Ділові можливості
 
     Програма знаходиться в стадії тестування і розповсюджується безкоштовно. Претензії до роботи програми не приймаються. Зауваження та пропозиції направляти за адресою dmkozachenko.rambler.ru із зазначенням теми листа «Програма маневри»
 
     Програму «Норми часу на маневрові операції 1.0» можна завантажити тут

Переглядів : 13843

Назад до списку