Фото

Версія для друку
InnoTrans-2014
23 / 09 2014

23-26 вересня 2014 відбулася X Міжнародна виставка InnoTrans-2014. Виставка розпочала свою історію з 1996 року і є провідним міжнародним оглядом рейкового транспорту до сьогоднішнього часу. Виставка націлена на фахівців галузі.

Концепція InnoTrans, що включає експозицію під відкритим небом, спеціалізовану виставку в павільйонах і велику програму конференцій InnoTrans Convention, стала визначальним фактором успіху цього провідного галузевого форуму.


На виставці InnoTrans 2014 були представлені наступні напрямки:


 ü  Залізничні технології: рейковий рухомий склад, комплектуючі деталі та вузли.


ü  Залізнична інфраструктура: інфраструктура, колійна і будівельна техніка, шляхові системи, контактні мережі, рейки, системи контролю.


ü  Внутрішнє оснащення рухомого складу: інтер'єр, покриття для підлоги, поручні, обладнання для кухні, оббивка сидінь, текстиль.


ü   Громадський пасажирський транспорт: автобуси ближнього і далекого прямування, стаціонарні споруди, системи оплати проїзду, інформаційні системи для пасажирів, менеджмент, обробка даних, логістика вантажних перевезень, сервісні та консультаційні послуги.


ü  Будівництво тунелів: будівельна техніка, запчастини, обладнання, системи сигналізації та безпеки, системи вентиляції та освітлення, ремонт та обслуговування, сервісні та консультаційні послуги.Детальніше
Переглядів : 3162
Подписание меморандума о сотрудничестве
Підписання меморандуму про срівпрацю
09 / 09 2014

З 3 по 5 вересня делегація ДИИТу в складі ректора Пшінько О.М., проректора Рибкіна В.В., професора Кузнецова В.Г., доцента Пшінько П.О. відвідала Чехію.

Детальніше
Переглядів : 3381
Встреча выпускников - 2014
Зустріч випускників - 2014
07 / 07 2014

Щорічно у першу суботу липня відбувається традиційна зустріч випускників ДІІТу. 05 липня 2014 року алеї діітівського містечка наповнилися випускниками. Святкові збори за участю ректора, проректорів, деканів факультетів відбулися в актовому залі ДІІТу. 

Детальніше
Переглядів : 6189
ДИИТ Сегодня
ДІІТ Сьогодні
13 / 06 2014

Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту (зараз Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна - ДНУЗТ) був заснований в 1930 році.
        За роки існування університетом підготовлено понад 60 тисяч фахівців для залізничного транспорту, транспортного будівництва, машинобудування та інших галузей. Серед вихованців ДНУЗТ - керівники міністерств, залізниць, заводів, промислових підприємств і організацій, навчальних, проектних і науково - дослідних установ.....      

Детальніше
Переглядів : 9587
Выставка "ИНТЕР-ТРАНСПОРТ"
Виставка "ІНТЕР-ТРАНСПОРТ"
02 / 06 2014

28-30 травня 2014 року в м. Одеса в рамках Міжнародного транспортного форуму відбулася XIII Міжнародна виставка ІНТЕР- ТРАНСПОРТ. Міжнародна виставка передового досвіду та нових технологій в галузі транспорту, портового господарства, логістики, гідротехнічного будівництва та підйомно-транспортного устаткування. На експозиції виставки представили свою діяльність провідні порти чорноморського регіону, залізниці, експедиторські компанії, виробники обладнання та техніки для портового та складського господарства, лідери в галузі гідротехнічного будівництва та навчальні заклади.

Детальніше
Переглядів : 2866
Памяти Бруякина В.К.посвящается
Пам'яті Бруякіна В.К. присвячується
19 / 05 2014

Бруякін Віталій Костянтинович, доцент, к.т.н. кафедри «Вагони та вагонне господарство». 1936-16.05.2014

Детальніше
Переглядів : 2689
V Международная выставка "Современные учебные заведения - 2014"
V Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2014"
21 / 03 2014

18 - 20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася головна подія освітньої галузі - П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».

В програмі виставки було представлено:
  •        Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв.
  •        Презентація досвіду співпраці з закордонними освітніми закладами, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів
  •        Презентація наукової та науково-технічної діяльності наукових установ, закладів освіти.
  •        Демонстрація електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, обладнання, продуктів, програм та рішень для системи освіти.
  •        Науково-практичні конференції, семінари, презентації на стендах
  •        Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів та студентів.
  •        Вступна кампанія 2014 року в Україні та за кордоном

У рамках виставки  відбувся рейтинговий виставковий конкурс для вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти. Дніпропетровський націоральний університет отримав нагороду Гран-Прі «Лідер вищої освіти України».

Детальніше
Переглядів : 2761
Вручение дипломов за 2013 год молодым ученым университета
Вручення дипломів за 2013 рік молодим вченим університета
29 / 01 2014

  У 2013 році значні здобутки мають молоді вчені університету. Наприкінці минулого місяця 2 гранти міського голови отримали наші молоді колеги. На минулому тижні отримали нагороди Обласної адміністрації наступні науковці.
     За перемогу в обласному конкурсі «Молоді вчені - Дніпропетровщині» нагороджуються:
м.н.с. лабораторії «Охорони навколишнього середовища на залізничному транспорті» СОРОКА Максим Леонідович
м.н.с. спеціалізованого конструкторського бюро «Мікропроцесорні системи управління і безпека» АКУЛОВ Артем Сергійович 
     За ІІ місце в обласному конкурсі «Кращий молодий вчений року» в номінації «Технічні науки» нагороджується:
доцент кафедри «Станції та вузли» МАЛАШКІН Вячеслав Віталійович.
     Рада молодих вчених університету по сукупним показникам діяльності посіла ІІ місце в обласному конкурсі «Краща рада молодих вчених».
Відповідним дипломом нагороджується Голова ради молодих вчених – доцент кафедри «Станції та вузли» МОЗОЛЕВИЧ Григорій Якович.

Детальніше
Переглядів : 3416
Bogie'13
Bogie'13
03 / 01 2014

Детальніше
Переглядів : 3173
Ректор университета профессор А.Н.Пшинько в Канаде
Ректор університету професор О.М.Пшінько у Канаді
16 / 12 2013

          На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка щодо вивчення іноземного досвіду з питань контролю за діяльністю вищих навчальних закладів і вдосконалення якості вітчизняної освіти, українська делегація на чолі з головою Державної інспекції навчальних закладів України Михайлом Гончаренком провела зустрічі з керівництвом Канадського міжнародного бюро освіти та відвідала провідні університети. На запрошення Бюро до складу делегації увійшов і ректор Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна професор Олександр Пшінько.
          В круглому столі взяли участь президент Канадського бюро міжнародної освіти Карен Макбрайд, Голова ДІНЗ України Михайло Гончаренко, Посол України в Канаді Вадим Пристайко та керівники і представники 9 українських та 11 канадських університетів. 
        Учасники круглого столу обговорили, зокрема проект Програми українсько-канадського співробітництва у сфері вищої освіти та проблеми забезпечення і контролю якості вищої освіти в Україні і Канаді. 
          Також українська делегація провела зустрічі з керівництвом Ради Міністрів освіти провінцій Канади, Міністерства освіти провінції Онтаріо та Ради університетів Онтаріо.
          З канадської сторони у зустрічі взяли участь генеральний директор Ради Міністрів освіти провінцій Канади Ендрю Паркін, президент Ради університетів Онтаріо Бонні Паттерсон, директор департаменту з дослідження, оцінювання та побудови спроможностей Міністерства освіти провінції Онтаріо.
         Під час зустрічей відбувся обмін досвідом щодо забезпечення та контролю якості освіти в навчальних закладах України та Канади. Особливу зацікавленість у канадських партнерів викликали єдині критерії оцінювання діяльності навчальних закладів, що впроваджуються Міністерством освіти і науки України в рамках реформування освітньої галузі.

Детальніше
Переглядів : 2697
День памяти профессора Е.П.Блохина
День пам'яті професора Е.П.Блохіна
28 / 11 2013

        Євген Петрович Блохін - завідувач кафедрою будівельної механіки, і науковий керівник ГНДЛ ДППС, доктор технічних наук, професор, дійсний член Академії інженерних наук і Транспортної академії України, член- кореспондент Міжнародної інженерної академії, заслужений працівник вищої школи УРСР, удостоєний Почесної Грамоти Верховної Ради України, лауреат Державної премії України та премії імені академіка О.М.Дінніка, почесний працівник транспорту України, почесний залізничник. З 1973 по 1983 року працював завідувачем кафедрою теоретичної механіки. З 1974 р. по 2000 р. Е.П.Блохін був першим проректором, проректором з навчальної роботи університету, фахівцем у галузі будівельної та загальної механіки, зокрема динаміки транспортних засобів, засновник динаміки поїзда як просторової системи. На громадських засадах вів роботу з атестації вищих навчальних закладів України та науковців, був членом експертної комісії "Інженерія і транспорт" Державної акредитаційної комісії МОН України; головою науково- методичної комісії з напряму "Залізниці та залізнична техніка" МОН України; членом наукової ради "Механіка деформованого твердого тіла" при Відділенні механіки НАН України.

Детальніше
Переглядів : 3039
Конференция 20-22 ноября 2013 в г. Астана (Республика Казахстан)
Конференція 20-22 листопада 2013 у м.Астана (Республіка Казахстан)
25 / 11 2013

У період з 20 по 22 листопада Міжнародна виставкова компанія «Атакент-Експо» за офіційної підтримки Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан і акімату м. Астани проводить XI Казахстанську Міжнародну виставку «Освіта та наука XXI століття» у виставковому центрі «Кормі» м. Астани .

Детальніше
Переглядів : 2511
Международная украино - японская конференция
Міжнародна україно - японська конференція
29 / 10 2013

24-25 жовтня 2013 в Одеському національному політехнічному університеті за участю Першого заступника Міністра освіти і науки Євгена Суліми відбулася Міжнародна україно - японська конференція з питань науково - промислового співробітництва. У рамках конференції пройшла виставка наукових досягнень. У конференції та виставці взяли участь численна делегація університету на чолі з ректором університету професором А.М. Пшінько та проректором з наукової роботи університету професором С.В. Мямліна. Делегація університету провела переговори з першим заступником міністра освіти, культури і технологій Японії, головою Торгово - промислової палати Японії, провідними професорами японських університетів. Досягнуто домовленості про співпрацю в області трансферу технологій з цілого ряду наукових напрямків.

Детальніше
Переглядів : 5664
Иноватика в современном образовании - 2013 (г. Киев)
Інноватіка в сучасній освіті - 2013 (м. Київ)
25 / 10 2013

21 - 24 жовтня 2013 Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна взяв участь у виставці "Інноватіка в сучасній освіті - 2013". У виставці взяли участь навчальні заклади, наукові установи, методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти в Україні, а також учасники з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції. 

Детальніше
Переглядів : 3754
Университет на выставке "ТрансРейл Украина - 2013" (г. Одесса)
Університет на виставці "ТрансРейл Україна - 2013" (м. Одеса)
17 / 10 2013

16 - 18 жовтня 2013 Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна взяв участь у виставці "ТРАНСРЕЙЛ УКРАЇНА". У виставці взяли участь підприємства за напрямками: виробництво та ремонт рухомого складу, комплектуючих, залізнична інфраструктура, шляхи, сигнальне обладнання, стрілки, мости, проектування та ремонт залізниць, архітектура залізничних вокзалів, обслуговування пасажирів, професійне навчання. За результатами участі у виставці університет відзначений Дипломом.

Детальніше
Переглядів : 3198

Сторінки: Пред. 1 2 3 След. Всі