Розробка виробництва пористого скла

Версія для друку
Актуальність роботи

У зв'язку із зростанням цін на енергоносії особливої ​​актуальності набуває завдання створення матеріалів з ​​високими теплоізоляційними характеристиками. Пропонований проект дозволяє створити виробництво високоефективного теплоізоляційного матеріалу на рівні сучасних вимог.


Основні результати від впровадження


    При реалізації пропонованого проекту забезпечується:

 

  •     -   Організація нового виробництва з випуску теплоізоляційного матеріалу, який по міцності, теплоізоляційним характеристикам, негорючим властивостям, довговічності, стійкості до впливу агресивних середовищ і коливань температур, а також за показником «ціна» - «якість» значно перевершує всі застосовувані в даний час на будівельному ринку теплоізоляційні матеріали;

  •     -   Насичення ринку конкурентоспроможними теплоізоляційним будівельним матеріалом високого класу, з якого можна виготовляти вироби широкого спектру призначення.


Опис продукту або технології


    Технологія виробництва матеріалу наступна. На склад сировини компоненти доставляються автотранспортом, де зберігаються і перевантажуються в Кюбель. З кюбеля за допомогою підвісної крана компоненти перевантажуються в бункери. З бункерів дозаторами всі необхідні компоненти перевантажуються на конвеєр і завантажуються в кульовий млин, де відбувається їх помел і змішування. З млина суміш за допомогою шнека, елеватора і шнека передається в два бункери. З бункерів суміш подається у форми, розрівнюється і зштовхується в випалювальну піч.

стекло.jpg

     

     З печі форми потрапляють на перекладчік і штовхачем  зштовхується в стабілізатор. З стабілізатора форми потрапляють у пакетувальник, готові блоки обрізаються до встановлених розмірів, упаковуються в термоусадочну плівку і рольгангом подаються на склад готової продукції.

     

     Після розрізання відходи потрапляють у Кюбель і краном завантажуються в бункер. З бункера вони подаються в дробарку і в Кюбель, який підвісним краном вивантажується в бункер з


     Повернення піддонів з пакетувальник в перекладчік, і повернення форм з перекладчік в завантажувач форм здійснюється підвісним краном в касетах запасу. З бункера запасу подрібнений матеріал тарують для подальшої реалізації.Стадія розробки


     Розробниками технології виробництва матеріалу в повній мірі реалізований технологічний процес в експериментальних умовах і створено виробництво матеріалу в некомерційних обсягах.

 

     Виробництво включає в себе весь технологічний цикл від підготовки сировини до обробки готового виробу.


Переваги над аналогами


   Отриманий піноматеріал володіє високою механічною міцністю при низькій питомій вазі, високими тепло-і звукоізоляційні властивості. Технічна характеристика зразків матеріалу, у порівнянні з традиційно використовуваними в будівництві теплоізоляційними матеріалами і виробами (при рівному значенні нормативного опору огороджувальних конструкцій), представлені в таблицях:


стекло-таблица.jpg


Опис ринку збуту


    Матеріал буде мати значний обсяг збуту на ринку будівельних матеріалів України, країн СНД та за їх межами. Пропонований матеріал можливо використовувати як для будівництва знову зведених будинків і споруд, так і для реконструкції старих будівель з метою зниження витрат на їх експлуатацію і витрат на енергоресурси.


    Ситуація щодо інтелектуальної власності: є патент.


    Ділові можливості: в межах України - надання послуг з розроблення документації будівництво заводу. Поза межами України - створення спільних підприємств з виробництва матеріалу, реалізація ліцензій на виробництво.Орієнтовна вартість:

 

  •           - розробка проектної та конструкторської документації - 3,1 млн. грн (650 000 $);

  •           - створення виробництва - 7 -10 млн. грн (1400000 - 2 000 000 $) залежно від потужності заводу та умов комплектації.


Переглядів : 7612

Назад до списку