Триває прийом заявок на міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2022»

Версія для друку

13 / 10 2021

До 1 лютого 2022 року приймаються заявки на участь у онлайн конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2022» від Одеської національної академії харчових технологій у співробітництві з закордонними закладами вищої освіти 8 країн (Болгарія, Казахстан, Китай, Молдова, Швейцарія, Ізраїль, Грузія та Польща).

Мета конкурсу – розширення міжнародних зв’язків, активізація наукової роботи студентів, залучення їх до участі у наукових програмах, проєктній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Конкурс проводиться за напрямами:

  • харчова наука та технології;
  • економіка та управління;
  • iнформаційні технології, автоматизація та робототехника;
  • енергетика та енергоефективність;
  • екологія та охорона навколишнього середовища.

Автори кращих наукових робіт візьмуть участь у другому етапі – підсумковій онлайн-конференції. Переможців буде нагороджено сертифікатами І-ІІІ ступенів за кожним напрямом.

До участі запрошуються особи, які на завершення другого етапу є студентами ступеню «Бакалавр» або «Магістр» (ІІ етап починається після 15 березня 2022, дати будуть оголошені для кожного напряму окремо).

Більш докладну інформацію і посилання на реєстрацію розміщено на сторінці конкурсу «Black Sea Science 2022».


Автор : МОН

Джерело : https://mon.gov.ua/ua/news/trivaye-prijom-zayavok-na-mizhnarodnij-konkurs-studentskih-naukovih-robit-black-sea-science-2022

Переглядів : 7484

Назад до списку