Обласний семінар з питань енергоефективності та енергозбереження

Версія для друку
15 / 11 2014
     14 листопада 2014 р. у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту відбувся обласний семінар з питань енергоефективності та енергозбереження для потенційних учасників Проекту розвитку Організації Об'єднаних націй та Європейского Союзу "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ".
     Очолював семінар виконуючий обов'язки Голови Дніпропетровської обласної ради Адамський Анатолій Павлович. Учасники заходу представляли міські та сільські ради Дніпропетровщини, ОСББ, ЖКХ та інші громадські організації.
Основна тематика семінару стосувалася питань  стану забезпечення енергоресурсами Дніпропетровської області, можливих заходів тепло- та енергозбереження. 
     Проректор з наукової роботи університету Мямлін С.В. доповів про виконану роботу щодо забезпечення зниження витрат енергоноресурсів в університетському містечку, професор Кузнецов В.Г та Шаптала М.В. ознайомили учасників семінару про результати аудиту споживання енергоресурсів за останні роки та розроблені та частково реалізавані технічні заходи.
     Представники ПРООН/ЕС "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ" розповіли про можливості отримання грантів на реалізацію проектів з енерго- та теплозбереження, представник "Ощадбанку" доповів про можливості кредитування банківською установою.


Переглядів : 3258Назад до списку