Видавнича діяльність

Версія для друку

Інші видання

Профессор Ющенко Николай Романович (серия "Профессора ДИИТа") Професор Ющенко Микола Романович (серія "ПРофесори ДІІТу")
11 / 12 2014
Видання присвячене 110-річчю з дня народження доктора технічних наук, професора М. Р. Ющенко, який 13 років був ректором ДІІТу та 35 років очолював кафедру «Станції та вузли» ДІІТу, наведені короткі відомості про його життя, наукову та педагогічну діяльність.

Завантажити Переглядів : 2313
Профессор Данович Виктор Данилович (серия "Профессора ДИИТа") Професор Данович Віктор Данилович (серія "Професора ДІІТу")
07 / 02 2014
Це видання присвячується пам'яті відомого вченого доктора технічних наук, професора Віктора Даниловича Данович, який до останніх днів життя працював у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (ДІІТ).

Завантажити Переглядів : 2292
Профессор Фришман Моисей Абрамович (Серия «Профессора ДИИТа») Професор Фришман Мойсей Абрамович (Серія «Професора ДІІТу»)
18 / 09 2013
Видання присвячене 100-річчю з дня народження доктора технічних наук, про-фессора М. А. Фрішмана, який 28 років очолював кафедру «Колія і колійне хо-подарство» ДІІТу, наведені короткі відомості про його життя, наукової та педагогічної діяльності.

Завантажити Переглядів : 2629

Автор : За редакцією д. т. н., проф. В. В. Рибкіна

Профессор Блохин Евгений Петрович (серия "Профессора ДИИТа") Блохін Євген Петрович
05 / 12 2013
Присвячується 85-річчю з дня народження доктора технічних наук, професора Е.П.Блохіна, який 30 років пропрацював першим проректором університету, наведені короткі відомості про його життя, наукової та педагогічної діяльності, наводиться бібліографія основних наукових публікацій професора Блохіна Е.П.

Завантажити Переглядів : 2591

Збірники

Вісники

Електрифікація транспорту

Elektrifikatsiya Transporta


http://etr.diit.edu.ua/


Проблеми економіки транспорту

Problemy Ekonomiki Transporta


http://pte.diit.edu.ua/


Транспортні системи та технології перевезень

Transportnnye Sistemy I Tekhnologii Perevozok


http://tstt.diit.edu.ua/


Наука та прогрес транспорту. Вісник Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

Nauka I Progress Transporta. Vestnik Dnepropetrovskogo Natsionalnogo Universiteta Zheleznodorozhnogo


http://stp.diit.edu.ua/