Видавнича діяльність

Версія для друку

Інші видання

- Професор Ющенко Микола Романович (серія "Пpофесори ДІІТу")
11 / 12 2014
Видання присвячене 110-річчю з дня народження доктора технічних наук, професора М. Р. Ющенко, який 13 років був ректором ДІІТу та 35 років очолював кафедру «Станції та вузли» ДІІТу, наведені короткі відомості про його життя, наукову та педагогічну діяльність.

Завантажити Переглядів : 3577
- Професор Данович Віктор Данилович (серія "Професори ДІІТу")
07 / 02 2014
Це видання присвячується пам'яті відомого вченого доктора технічних наук, професора Віктора Даниловича Данович, який до останніх днів життя працював у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (ДІІТ).

Завантажити Переглядів : 3404
- Професор Фришман Мойсей Абрамович (Серія «Професора ДІІТу»)
18 / 09 2013
Видання присвячене 100-річчю з дня народження доктора технічних наук, про-фессора М. А. Фрішмана, який 28 років очолював кафедру «Колія і колійне хо-подарство» ДІІТу, наведені короткі відомості про його життя, наукової та педагогічної діяльності.

Завантажити Переглядів : 3761

Автор : За редакцією д. т. н., проф. В. В. Рибкіна

- Блохін Євген Петрович
05 / 12 2013
Присвячується 85-річчю з дня народження доктора технічних наук, професора Е.П.Блохіна, який 30 років пропрацював першим проректором університету, наведені короткі відомості про його життя, наукової та педагогічної діяльності, наводиться бібліографія основних наукових публікацій професора Блохіна Е.П.

Завантажити Переглядів : 3792

Збірники


DB query error.
Please try later.