ХХ Міжнародна студентська наукова конференція «Інженер III тисячоліття»

Дата: 13 / 05 2021

Співорганізатори заходу – Сілезький університет у Катовицях (Польща), Чеський технічний університет (Чехія), Ризький технічний університет (Латвія).
Кількість учасників, в т.ч. з інших країн – 48 учасників (Україна, Німеччина, Канада, США, Франція).
Перелік навчальних закладів та установ, які взяли участь у заході – Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Національна металургійна академія України, Київський національний університет культури і мистецтв, Дніпровський гуманітарний університет, Humboldt University of Berlin (Germany), Georgian College (Ontario, Canada), Stony Brook University (New York State, USA), École de commerce d’Ex en Provence (France).
Тези доповідей, представлені на конференції, зачіпають найрізноманітніші актуальні питання, зокрема, захисту навколишнього середовища, впровадження сучасних інформаційних технологій, проблеми енергозабезпечення, будівництва, питання, пов’язані з вирішенням проблем транспортної інфраструктури, недоліки соціально-економічної політики сьогодення, а також чимало питань гуманітарного блоку. За результатами роботи конференції опублікований збірник тез доповідей. Конференцію проведено на високому науковому та організаційному рівні.

Прийнято рішення про проведення ХХІ Міжнародної студентської наукової конференції «Інженер III тисячоліття» у 2022 році.

zaproshennya-na-ol-mp-adu-v-gomel