Вітаємо переможців 40 найкращих вчених регіону

13 / 06 2021
У Дніпропетровській облдержадміністрації відзначили 40 найкращих вчених регіону. До Дня науки було вручено цінні подарунки, грамоти та квіти. На заході були присутні науковці з різних ЗВО та НДУ, також були представники від депортаменту освіти та науки при Облдержадміністрації, представники Ради молодих вчених Дніпропетровської області. Привітала освітян заступниця очільника області Ольга Горб. Від Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (далі ДНУЗТ) за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді, розвиток відчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу Дніпропетровщіни і України та з нагоди Дня науки було нагороджено двох молодих вчених: завідуючого кафедри "Транспортна інфраструктура", професора Тютькіна Олексія Леонідовича та аспіранта кафедри "Хімії та інжнерної екології" голову ради молодих вчених ДНУЗТ Калимбета Миколу Володимировича.
Вітаємо колег та бажаємо подальших успіхів!

Автор : Николай Калимбет

Источник : https://www.facebook.com/groups/1869776786666459/permalink/2796575180653277/