Учасники Всеукраїнського форуму рад молодих вчених від 29 вересня 2020 року.

02 / 10 2020
29 вересня 2020 року відбувся Ⅰ Всеукраїнський форум рад молодих вчених, на якому було при сутні 469 представників: Міністерства, Ради молодих учених при МОН України, Рад молодих учених областей, міст та закладів вищої освіти/наукових установ, а також молодих учених, зацікавлених у створенні Рад молодих учених в інституціях, які вони представляють, серед яких був голова Ради молодих вчених ДНУЗТ ім. Акад. В.Лазаряна Калимбет Микола Володимирович.
Форум відбувався онлайн з використанням програми Microsoft Teams
Основною метою форуму було: створення платформи для розвитку зв’язків між молодими ученими, налагодження діалогу між радами молодих вчених, органами влади та громадськості.
На форумі обговорювались такі важливі питання:
1) процедура та цілі створення Ради молодих учених;
2) об’єднання молодих учених в закладах вищої освіти, наукових установах, а також в областях та містах;
3) проблеми взаємодії із органами влади та громадськими організаціями;
4) закордонний досвід діяльності об’єднань молодих вчених.
У межах Форуму був проведений тренінг з організації Ради молодих учених, а також обговорення кейсу необхідних документів для створення такої Ради та успішного функціонування.
В кінці форуму всі учасники форуму прийняли резолюцію учасників форуму.

Автор : Николай Калимбет

Источник : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1256044274754885&id=100010479720193