Система експлуатації мостів та інших споруд (семс)

Версія для друку

CEMS1.jpg

Актуальність роботи

 

   Система експлуатації мостів та інших споруд дозволяє співробітникам експлуатаційних служб в короткий проміжок часу отримувати необхідну інформацію для прийняття рішень по їх подальшій експлуатації та планувати цільове використання коштів.

 

Основні результати від впровадження

 

   Впорядкування інформації про стан штучних споруд, скорочення до мінімуму часу на складання звітної документації, планування ремонтних робіт на основі бази даних про дефекти і терміни їх усунення, розробка стратегії раціонального управління станом штучних споруд та процесом їх утримання.


Опис продукту або технології

 

   Основні функціональні блоки автоматизованої системи: введення і коригування інформації про штучні споруди; формування звітності; пошук інформації за заданими критеріями. 

   У розробленій базі даних зберігається більше 300 параметрів інформації, яка характеризує штучні споруди. Введення інформації в базу даних організовано за допомогою форм, розроблених в MS Access. При цьому у формі можливе видалення запису, занесення нового запису, правка довідкових таблиць і формування картки штучної споруди у звичній для користувача формі. 

   Формування звітної документації виконується в MS Excel автоматично. Користувачеві необхідно тільки задати необхідні параметри відбору.

    Пошук даних здійснюється автоматично за заданими користувачем критеріями. 

Передбачена можливість формування картки штучної споруди і вихід у форму для занесення та коригування даних по конкретній споруді.

    У базі даних передбачено зберігання графічної інформації в зручних для користувача форматах.


Стадія розробки

      Закінчена і готова до впровадження. Впроваджена в службі колії Одеської та Придніпровської залізниць. 


 Переваги над аналогами

 В даний час в Україні аналоги системі експлуатації мостів та інших споруд (СЕМС) на залізниці відсутні.


 Опис ринку збуту

 

   Система експлуатації мостів та інших споруд (СЕМС) готова до впровадження на залізницях країн СНД і Балтії. Після незначного доопрацювання може впроваджуватися на залізницях інших країн. Основні споживачі – служби колії залізниць, мостовипробовувальні станції, дистанції колії.

 

   Ситуація щодо інтелектуальної власності: ноу-хау, Має авторське свідоцтво на розробку.


 Ділові можливості

 

 У межах України – впровадження СЕМС на залізницях. Поза межами України – створення автоматизованих систем з експлуатації інженерних споруд, реалізація ліцензій на впровадження автоматизованої системи експлуатації мостів та інших споруд.



Переглядів : 5137

Назад до списку