Другий етап освітнього проекту «Гранти в кожний коледж, технікум та професійне училище»

15 / 05 2018

10 травня 2018 року відбувся другий етап освітнього проекту «Гранти в кожний коледж, технікум та професійне училище». Учасники працювали на двох локаціях, а саме у приміщеннях: Вищого професійного училища № 17 (проспект Богдана Хмельницького, 49-а) та Державного професійно-технічного навчального закладу “Дніпровський центр професійно-технічної освіти” (вул. Алтайська, 6-а).

Участь у заході прийняли 58 представників коледжів, технікумів та професійних училищ Дніпра, Кривого Рогу, Жовтих вод, Нікополя, Кам'янського та інших міст Дніпропетровської області.

Робота в малих групах над написанням грантових заявок під керівництвом менторів пройшла дуже жваво: було розроблено 8 грантових заявок та підготовлено концепції ще 4 проектів. Серед пропозицій найбільшу популярність мали проекти з енергоефективності, розвитку спортивних секцій, запровадження нових форм навчання.

Велику вдячність виражаємо менторам:

Ользі Поляковій (співробітниці міжнародного фонду «Відродження»);

Валерії Лавренко (Голові ради молодих вчених ДНУ ім. Олеся Гончара);

Максиму Сорокі (науковцю ДНУЗТ ім. акад. В. Лазаряна);

Миколі Кравченко (Заступнику голови Ради Молодих Вчених ДДАЕУ);

Марині Єлєсєєвій (Голові ради молодих вчених ДВНЗ ПДАБА);

Наталії Деревягіній (Голові Ради молодих вчених НТУ «Дніпровська політехніка»)

Ользі Леоненко (молодій вченій ДНУЗТ ім. акад. В. Лазаряна).

організаторам та співорганізаторам проекту:

Департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації;

ГО «Рада молодих вчених»;

– ініціатору проекту Голові ради молодих вчених ДНУЗТ Гордєєвій Інні;

– Вищому професійному училищу № 17;

– Державному професійно-технічному навчального закладу “Дніпровський центр професійно-технічної освіти”

– Державному професійно-технічному навчальному закладу “Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу”.

Проект реалізується в рамках конкурсу «Молоді вчені - Дніпропетровщині».

З повагою,

Рада молодих вчених ДНУЗТ

IMG-56b17d90bdcf0cfcc7a0a2e889966f50-V.jpgIMG-2d544a75f4f0760a63b5f0560479295b-V.jpgIMG_20180510_105426.jpg

Переглядів : 1964