Презентація стипендіальної програми "Завтра.UA"

18 / 10 2018

1 листопада 2018 року о 14:30 у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (ауд. 314) відбудеться презентація степендиальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – всеукраїнської програми підтримки талановитої молоді.

Місія програми «Завтра.UA» – сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни: створювати та збільшувати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін майбутнього. З моменту запуску програми у 2006 році стипендіатами стали більше 2500 студентів зі всієї країни. Програма надає фінансову, експертну та інформаційну підтримку молоді, створює додаткові можливості для персонального розвитку, продовження освіти, реалізації власних проектів.

Прийом заявок на конкурс-2018/2019 відбудеться з 17 жовтня по 30 листопада 2018 року. Детальна інформація про Програму розміщена на сайті www.zavtra.in.ua. З інформацією про інші освітні проекти Фонду Віктора Пінчука можна ознайомитися на сайті www.pinchukfund.org.