Шостий міжнародний форум "Інноватика у сучасній освіті -2014"

27 / 10 2014
Шестой международный форум "Инноватика в современном образовании - 2014"
   21-23 жовтня 2014 в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Університет був представлений на форум-презентації, а також був представлений до нагороди Лауреата конкурсу I ступеня в номінації "Інновації в освітній діяльності вищого навчального закладу в галузі забезпечення якості освіти".

Міжнародний Освітній Форум - масштабний комплексний захід галузі освіти України, який об’єднує:
виставку національних і закордонних навчальних закладів;
експозицію виробників і дистриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти;
науково-практичні конференції, семінари, презентації;
конкурси для закладів освіти, підприємств.
   «Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для діалогу представників державного сектору, компаній-виробників програмних рішень і закладів освіти, інструмент популяризації інноваційних освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасної системи освіти.

Фото-звіт виставки можна переглянути тут...

Джерело : http://innovosvita.com.ua/