V Міжнародної наукової мультидисциплінарної конференції студентів та молодих учених «Modern Technologies: Improving the Present and Impacting the Future» («Новітні технології: покращення сьогодення та вплив на майбутнє»)

25 / 11 2021
Основна мета проведення конференції – залучення студентів до наукової діяльності, обмін знаннями та досвідом, визначення інноваційних тенденцій та перспектив розвитку у науці та техніці. Конференція посприяла іншомовній комунікації та обміну науковими ідеями з різних галузей сучасних досліджень. Цей захід став гарною нагодою для молоді продемонструвати свій науково-дослідницький потенціал та професійно орієнтоване володіння іноземною мовою в полікультурному оточенні. У конференції взяли участь 90 студентів. Серед них представники іноземних ЗВО – із Німеччини, Іспанії, Бразілії, Ефіопії, Словаччини, Анголи, Польщі, Австрії.