До уваги студентів і аспірантів!

05 / 01 2015
Вниманию студентов и аспирантов!
      Міністерство освіти і науки України оголошує про початок прийому заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми Уряду Республіки       Польща «Польський Еразмус для України» на 2015/2016 навчальний рік.
      Другий етап передбачає навчання 400 студентів та 50 аспірантів у польських вищих навчальних закладах протягом двох семестрів. Мова навчання – польська. У разі якщо студент/ка не володіє польською мовою, він/вона зараховуються до центрів вивчення мови при університетах терміном на один семестр та розпочинають безпосереднє навчання з наступного семестру, після успішного завершення мовної підготовки. Підставою для навчання у другому семестрі буде зарахування курсу польської мови. Володіння англійською мовою є бажаним, але не обо’язковим.

Джерело : http://mon.gov.ua/ua/messages/41904-do-uvagi-studentiv-i-aspirantiv-ogolosheno-pochatok-priyomu-zayavok-na-uchast-u-drugomu-etapi-stipendialnoyi-programi-polskiy-erazmus-dlya-ukrayini-na-2014frasl2015-navchalniy-rik-onovleno