Другий тур конкурсу на кращу проектну бізнес-ідею

08 / 04 2016
Второй тур конкурса на лучшую проектную бизнес-идею
08-04-2016 року в університеті економіко-гуманітарним факультетом був проведений другий тур конкурсу на кращу проектну бізнес-ідею серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Павлоградського та Томаківського районів. Для університету і для шкіл стало вже традицією співпраця в області економічної освіти для школярів.
   Під час конкурсу були заслухані роботи і обрані переможці конкурсу. Хочеться відзначити, що в цьому році школярі крім представлення своїх економічних ідей показали свої навички володіння англійською мовою.
   Кром офіційних частини, в рамках заходу школярі познайомилися у нашим університетом. Для них була проведена змістовна екскурсія по студмістечку університету, а так само по навчальному корпусу.
   Після підведення підсумків всі учасники були відзначені грамотами, а переможці були нагороджені цінними подарунками.

DSC_0058.jpgDSC_0064.jpgDSC_0065.jpg
DSC_0066.jpgDSC_0067.jpgDSC_0076.jpg