Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019-2020 н.р.

03 / 06 2020
Науково-дослідна частина вітає переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019-2020 н.р., які брали участь від Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна:
• Павлов Юрій Володимирович – диплом III ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за галуззю знань «Екологія». Робота: «Просторова та добова мінливість вмісту акролеїну в атмосферному повітрі м. Дніпро».
• Ждан Юлія Олександрівна – диплом II ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей і спеціальностей 2019-2020 н.р. зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія».
• Тимошенко Дмитро Валентинович – диплом за III місце у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт», напрям «Будівництво та експлуатація автомобільних доріг».
• Сушкo Станіслав Валерійович – диплом III ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі технічних наук «Транспортні системи».

Вітаємо
• Марочку Віталія Владиславовича зі здобуттям Подяки від ректора Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за високий рівень наукового керівництва студентською роботою переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт», напрям «Будівництво та експлуатація автомобільних доріг» 2019-2020 н.р.
• доцента кафедри транспортних вузлів Назарова Олексія Анатолійовича зі здобуттям грамоти за високий рівень підготовки студента, який посів III місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2019/2020, навчальному році зі спеціальності «Транспортні системи»

З повагою
Науково-дослідна частина, Наукове товариство студентів, курсантів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Дніпровського національного університету залізничного транспорту академіка В. Лазаряна та Рада молодих вчених