Конкурсний відбір проєктів наукових робіт

Версія для друку

25 / 09 2020
Перелік проектів, які пропонуються до проходження другого етапу конкурсного відбору проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН (далі – Конкурс), виконання яких розпочнеться з 2021 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету:
- Назва проєкту: «Оптимізаційні моделі інтеркомунікативного енергообміну в системах електричного транспорту з накопичувачами та фотовольтаїчними джерелами». Керівник проєкту: д.т.н. Босий Дмитро Олексійович.
- Назва проєкту: «Розробка ресурсозберігаючих технологій експлуатації транспортних систем з використанням підходів інженерії поверхні та штучного інтелекту». Керівник проєкту: д.т.н. Кузін Микола Олегович.


З повагою 
Науково-дослідна частина, Наукове товариство студентів, курсантів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Дніпровського національного університету залізничного транспорту академіка В. Лазаряна та Рада молодих вчених

Переглядів : 931

Назад до списку