Опитування МОН для дослідження використання наукометричниз баз

Версія для друку

16 / 10 2020
Починаючи з 2017 року Міністерство освіти і науки України забезпечує для українських ЗВО та наукових установ за рахунок бюджетних коштів доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science Core Collection.
З метою дослідження питань використання зазначених баз даних, а також отримання інформації про потреби у використанні інших баз даних, зокрема повнотекстових ресурсів, баз даних патентної, ліцензійної та економічної інформації тощо, Міністерство проводить опитування, за результатами якого будуть розглядатися можливі варіанти переформатування доступу до електронних наукових баз даних.

До участі в опитуванні запрошуються науково-педагогічні, педагогічні та наукові працівники закладів вищої освіти, співробітники наукових установ, працівники бібліотек, музеїв, аспіранти та студенти, представники громадських наукових організацій, представники реального сектора економіки, які залучені до проведення досліджень, усі, хто має відношення до сфер наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, займається проведенням наукових досліджень та розробок.

Опитування доступне за посиланням і буде відкрите до 23 жовтня 2020 року.
Лист МОН №1/9-563 від 09.10.2020З повагою 
Науково-дослідна частина, Наукове товариство студентів, курсантів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Дніпровського національного університету залізничного транспорту академіка В. Лазаряна та Рада молодих вчених

Джерело : Лист МОН №1/9-563 від 09.10.2020

Переглядів : 888

Назад до списку