Фото

Версія для друку
Interpipe TechFest
Interpipe TechFest
19 / 09 2016

17-18 вересня 2016 року наш університет приймав активну участь у Interpipe TechFest - фестиваль науки та техніки проходив у м. Дніпро 

Детальніше
Переглядів : 4021
Встреча с ректором Адамас Университета!
Зустріч з ректором Адамас Університету!
26 / 05 2016

26  травня 2016 року в нашому університеті відбулася зустріч з ректором Університету Адамас (м. Калькутта, Індія) Саміт Рей та директором з міжнародних зв’язків  Університету Адамас  Паримал Чандра Бисвас (м. Калькутта, Індія) . 

Детальніше
Переглядів : 3925
XV Международная студенческая научная конференция «Инженер III тысячелетия»
XV Міжнародна студентська наукова конференція «Інженер III тисячоліття»
13 / 05 2016

У 12 травня 2016 року в нашому університеты проходила XV Міжнародна студентська наукова конференція «Інженер ІІІ тисячоліття» для студентів України та інших зарубіжних країн. На сьогоднішній день всі технічні та більшість гуманітарних ВНЗ міста Дніпропетровська та багатьох міст України і закордону прийняли участь у цьому заході. До вашої уваги пропонується перегляд фото-звіту з цього заходу.

Детальніше
Переглядів : 2569
Седьмая Международная выставка «Современные учебные заведения» и Третья Международная выставка зарубежных учебных заведений «World Edu»
Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»
21 / 03 2016

17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».
Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» представляє: національні вищі навчальні заклади та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; вищі навчальні заклади післядипломної та неперервної освіти, обласні і міські управління (департаменти) освітою, загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти; професійно-технічні навчальні заклади та навчально-методичні центри; виробників і дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Детальніше
Переглядів : 2560
Международный образовательный форум 2016
Міжнародний освітній форум 2016
29 / 02 2016

Деталі за посиланням (Перейти)

Детальніше
Переглядів : 2736
Инноватика в современном образовании - 2015
Інноватика у сучасній освіті - 2015
26 / 10 2015

20-22 жовтня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» і II Міжнародна виставка "World Edu - 2015".

Детальніше
Переглядів : 2594
Специализированная выставка "ТРАНСРЕЙЛ УКРАИНА 2015"
Спеціалізована виставка "ТРАНСРЕЙЛ УКРАЇНА 2015
26 / 10 2015

20 - 22 жовтня 2015 в місті Одесі, на території виставкового комплексу морського вокзалу, в рамках Міжнародного Чорноморського Транспортного Форуму пройшла міжнародна спеціалізована виставка «Трансрейл України 2015»...

Детальніше
Переглядів : 2675
Празднование 85-летия университету!
Святкування 85-річчя університету!
12 / 10 2015

Урочистості до дня святкування 85 років з дня заснування ДІІТу!
8 жовтня 2015 року колектив студентів і викладачів приймав вітання з нагоди свого 85-річчя!  У рамках святкування відбулося відкриття експозицій музею «Науковці університетуу зоні АТО» та «Короткий часопис історії університету останніх 85-років». Такох науковці університету показали свої найвидатніші досягнення за останні п’ять років. Крім цього у холі були представлені роботи з вишивки старшого викладача кафедри «Українознавства» Лагдан Світлани Петрівни присвячені 85-річниці з дня заснування університету. Урочистості завершилися святковим концертом творчих колективів університету та народний ансамбль танцю «Орлятко» Дніпропетровського Будинку науки і техніки Придніпровської залізниці.

Детальніше
Переглядів : 3219
Участие в выставке ИНТЕР-ТРАНСПОРТ-2015
08 / 06 2015

3-5 червня 2015 у виставковому центрі Морського вокзалу м Одеси відбулася XIV Міжнародна виставка передового досвіду та нових технологій в галузі транспорту, портового господарства, логістики, гідротехнічного будівництва та підйомно-транспортного обладнання «ІНТЕР-ТРАНСПОРТ-2015». На експозиції виставки були представлені провідні порти чорноморського регіону, залізниці, експедиторські компанії, виробники обладнання та техніки для портового та складського господарства, лідери у галузі гідротехнічного будівництва, навчальні заклади.

Детальніше
Переглядів : 2844
Тренинг на тему «Новый СМГС»
Тренінг на тему «Новий СМГС»
25 / 05 2015

22 квітня 2015 року науковці та викладачі університету прийняли участь у тренінгу на тему «Новий СМГС. Ключові зміни з 01.07.2015 (Як здійснювати міжнародне перевезення по-новому)», що проводила компанія "5PL" (Перейти) на базі нашого університету. 

Детальніше
Переглядів : 2925
Шестая Международная выставка «Современные учебные заведения - 2015»
Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».
16 / 03 2015

    12-14 березня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України — Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».

    Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих та актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

    Учасники виставки навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти, видавництва.

    На виставці наш університет також був представлений експозицією та отримав Гран-Прі «Лідер міжнародної діяльності-2014». Каталог виставки - Завантажити

Детальніше
Переглядів : 3316
Лауреаты премии Верховной Рады Украины
Лауреати премії Верховної Ради України
22 / 12 2014

Премія присуджується відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок».

Детальніше
Переглядів : 4874
Подписание меморандума о сотрудничестве с делегацией из Ирана
Підписання меморандуму про співпрацю з делегацією з Ірану
24 / 11 2014

24-11-2014 року університет відвідала делегація із Іранської республіки. Під час зустрічі відбулася презентація наукових досягнень університету, переговори із керівництвом та представниками наукових підрозділів університету. Результатом зустрічі було підписання договору про співпрацю.

Детальніше
Переглядів : 3145
Лауреаты государственной премии в области науки и техники
Лауреати державної премії в області науки та техніки
20 / 11 2014

      Державна премія України в галузі науки і техніки - щорічна державна нагорода України. Засновано у 1969 року.


Премія присуджується:

 -   за видатні наукові дослідження, які сприяють подальшому розвитку гуманітарних, природничих, технічних наук, позитивно впливають на суспільний прогрес і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі;
 -   за розробку та впровадження нової техніки, матеріалів і технологій, нових способів і методів лікування та профілактики захворювань, що відповідають рівню світових досягнень; 

 -   за роботи, які становлять значний внесок у вирішення проблем охорони навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки; 

 -   за створення підручників для середніх загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, що відповідають сучасним вимогам і сприяють ефективному опануванню знаннями, істотно впливають на поліпшення підготовки майбутніх спеціалістів.

       

На здобуття Державної премії можуть висуватися наукові роботи та підручники, опубліковані в закінченому вигляді не менше, ніж за рік до їх висунення, а також освоєні у виробництві роботи в галузі техніки, матеріалів, технологій.


Розмір Державної премії встановлюється щорічно Президентом України.


Висування робіт на здобуття Державної премії проводиться установами Національної академії наук України, Академії медичних наук України, Української академії аграрних наук, Академії педагогічних наук України, Академії правових наук України, керівними органами громадських наукових та науково-технічних організацій, колегіями міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, науково-технічними та вченими радами наукових організацій, вищих навчальних закладів із забезпеченням широкої гласності.

 

Інформація з сайту Вікіпедія

Детальніше
Переглядів : 5261
Международная выставка "Образование и карьера - 2014"
Міжнародна виставка "Освіта та кар'єра -2014"
17 / 11 2014

13-15 листопада  2014 року в Києві у  приміщенні  Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" відбулися: щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – День студента 2014" та виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном”.

На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставці «Освіта та кордоном» були представлені більше 70 вузів з різних  країн світу.

У рамках виставки проводився конкурс у номінаціях серед вищих навчальних закладів –  учасників виставки  “Освіта та кар’єра  – 2014”. Наш університет також був представлений на виставці та отримав золоту медаль  у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки»

Детальніше
Переглядів : 3069
Областной семинар по вопросам энергоэффективности и энергосбережения
Обласний семінар з питань енергоефективності та енергозбереження
15 / 11 2014

    14 листопада 2014 р. у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту відбувся обласний семінар з питань енергоефективності та енергозбереження для потенційних учасників Проекту розвитку Організації Об'єднаних націй та Європейского Союзу "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ".

Детальніше
Переглядів : 3257
Международная выставка "Инноватика в современном образовании-2014"
Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті-2014"
27 / 10 2014

21–23 жовтня 2014 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті»....

Детальніше
Переглядів : 3482
ТРАНСРЕЙЛУКРАИНА-2014
24 / 10 2014

З 21 по 23 жовтня 2014 року в місті Одесі на території Морвокзала пройшла Міжнародна спеціалізована виставка «Трансрейл Україна 2014». 

Основні розділи виставки: 
-   Виробництво та ремонт рухомого складу, комплектуючих; 
-   Залізнична інфраструктура, шляхи, сигнальне обладнання, стрілки, мости; 
-   Архітектура залізничних вокзалів, обслуговування пасажирів; 
-   Професійне навчання. 

Детальніше
Переглядів : 3178
InnoTrans-2014
23 / 09 2014

23-26 вересня 2014 відбулася X Міжнародна виставка InnoTrans-2014. Виставка розпочала свою історію з 1996 року і є провідним міжнародним оглядом рейкового транспорту до сьогоднішнього часу. Виставка націлена на фахівців галузі.

Концепція InnoTrans, що включає експозицію під відкритим небом, спеціалізовану виставку в павільйонах і велику програму конференцій InnoTrans Convention, стала визначальним фактором успіху цього провідного галузевого форуму.


На виставці InnoTrans 2014 були представлені наступні напрямки:


 ü  Залізничні технології: рейковий рухомий склад, комплектуючі деталі та вузли.


ü  Залізнична інфраструктура: інфраструктура, колійна і будівельна техніка, шляхові системи, контактні мережі, рейки, системи контролю.


ü  Внутрішнє оснащення рухомого складу: інтер'єр, покриття для підлоги, поручні, обладнання для кухні, оббивка сидінь, текстиль.


ü   Громадський пасажирський транспорт: автобуси ближнього і далекого прямування, стаціонарні споруди, системи оплати проїзду, інформаційні системи для пасажирів, менеджмент, обробка даних, логістика вантажних перевезень, сервісні та консультаційні послуги.


ü  Будівництво тунелів: будівельна техніка, запчастини, обладнання, системи сигналізації та безпеки, системи вентиляції та освітлення, ремонт та обслуговування, сервісні та консультаційні послуги.Детальніше
Переглядів : 3162
Подписание меморандума о сотрудничестве
Підписання меморандуму про срівпрацю
09 / 09 2014

З 3 по 5 вересня делегація ДИИТу в складі ректора Пшінько О.М., проректора Рибкіна В.В., професора Кузнецова В.Г., доцента Пшінько П.О. відвідала Чехію.

Детальніше
Переглядів : 3381
Встреча выпускников - 2014
Зустріч випускників - 2014
07 / 07 2014

Щорічно у першу суботу липня відбувається традиційна зустріч випускників ДІІТу. 05 липня 2014 року алеї діітівського містечка наповнилися випускниками. Святкові збори за участю ректора, проректорів, деканів факультетів відбулися в актовому залі ДІІТу. 

Детальніше
Переглядів : 6189
ДИИТ Сегодня
ДІІТ Сьогодні
13 / 06 2014

Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту (зараз Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна - ДНУЗТ) був заснований в 1930 році.
        За роки існування університетом підготовлено понад 60 тисяч фахівців для залізничного транспорту, транспортного будівництва, машинобудування та інших галузей. Серед вихованців ДНУЗТ - керівники міністерств, залізниць, заводів, промислових підприємств і організацій, навчальних, проектних і науково - дослідних установ.....      

Детальніше
Переглядів : 9587
Выставка "ИНТЕР-ТРАНСПОРТ"
Виставка "ІНТЕР-ТРАНСПОРТ"
02 / 06 2014

28-30 травня 2014 року в м. Одеса в рамках Міжнародного транспортного форуму відбулася XIII Міжнародна виставка ІНТЕР- ТРАНСПОРТ. Міжнародна виставка передового досвіду та нових технологій в галузі транспорту, портового господарства, логістики, гідротехнічного будівництва та підйомно-транспортного устаткування. На експозиції виставки представили свою діяльність провідні порти чорноморського регіону, залізниці, експедиторські компанії, виробники обладнання та техніки для портового та складського господарства, лідери в галузі гідротехнічного будівництва та навчальні заклади.

Детальніше
Переглядів : 2866
Памяти Бруякина В.К.посвящается
Пам'яті Бруякіна В.К. присвячується
19 / 05 2014

Бруякін Віталій Костянтинович, доцент, к.т.н. кафедри «Вагони та вагонне господарство». 1936-16.05.2014

Детальніше
Переглядів : 2689
V Международная выставка "Современные учебные заведения - 2014"
V Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2014"
21 / 03 2014

18 - 20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася головна подія освітньої галузі - П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».

В програмі виставки було представлено:
  •        Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв.
  •        Презентація досвіду співпраці з закордонними освітніми закладами, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів
  •        Презентація наукової та науково-технічної діяльності наукових установ, закладів освіти.
  •        Демонстрація електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, обладнання, продуктів, програм та рішень для системи освіти.
  •        Науково-практичні конференції, семінари, презентації на стендах
  •        Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів та студентів.
  •        Вступна кампанія 2014 року в Україні та за кордоном

У рамках виставки  відбувся рейтинговий виставковий конкурс для вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти. Дніпропетровський націоральний університет отримав нагороду Гран-Прі «Лідер вищої освіти України».

Детальніше
Переглядів : 2761
Вручение дипломов за 2013 год молодым ученым университета
Вручення дипломів за 2013 рік молодим вченим університета
29 / 01 2014

  У 2013 році значні здобутки мають молоді вчені університету. Наприкінці минулого місяця 2 гранти міського голови отримали наші молоді колеги. На минулому тижні отримали нагороди Обласної адміністрації наступні науковці.
     За перемогу в обласному конкурсі «Молоді вчені - Дніпропетровщині» нагороджуються:
м.н.с. лабораторії «Охорони навколишнього середовища на залізничному транспорті» СОРОКА Максим Леонідович
м.н.с. спеціалізованого конструкторського бюро «Мікропроцесорні системи управління і безпека» АКУЛОВ Артем Сергійович 
     За ІІ місце в обласному конкурсі «Кращий молодий вчений року» в номінації «Технічні науки» нагороджується:
доцент кафедри «Станції та вузли» МАЛАШКІН Вячеслав Віталійович.
     Рада молодих вчених університету по сукупним показникам діяльності посіла ІІ місце в обласному конкурсі «Краща рада молодих вчених».
Відповідним дипломом нагороджується Голова ради молодих вчених – доцент кафедри «Станції та вузли» МОЗОЛЕВИЧ Григорій Якович.

Детальніше
Переглядів : 3416
Bogie'13
Bogie'13
03 / 01 2014

Детальніше
Переглядів : 3173
Ректор университета профессор А.Н.Пшинько в Канаде
Ректор університету професор О.М.Пшінько у Канаді
16 / 12 2013

          На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка щодо вивчення іноземного досвіду з питань контролю за діяльністю вищих навчальних закладів і вдосконалення якості вітчизняної освіти, українська делегація на чолі з головою Державної інспекції навчальних закладів України Михайлом Гончаренком провела зустрічі з керівництвом Канадського міжнародного бюро освіти та відвідала провідні університети. На запрошення Бюро до складу делегації увійшов і ректор Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна професор Олександр Пшінько.
          В круглому столі взяли участь президент Канадського бюро міжнародної освіти Карен Макбрайд, Голова ДІНЗ України Михайло Гончаренко, Посол України в Канаді Вадим Пристайко та керівники і представники 9 українських та 11 канадських університетів. 
        Учасники круглого столу обговорили, зокрема проект Програми українсько-канадського співробітництва у сфері вищої освіти та проблеми забезпечення і контролю якості вищої освіти в Україні і Канаді. 
          Також українська делегація провела зустрічі з керівництвом Ради Міністрів освіти провінцій Канади, Міністерства освіти провінції Онтаріо та Ради університетів Онтаріо.
          З канадської сторони у зустрічі взяли участь генеральний директор Ради Міністрів освіти провінцій Канади Ендрю Паркін, президент Ради університетів Онтаріо Бонні Паттерсон, директор департаменту з дослідження, оцінювання та побудови спроможностей Міністерства освіти провінції Онтаріо.
         Під час зустрічей відбувся обмін досвідом щодо забезпечення та контролю якості освіти в навчальних закладах України та Канади. Особливу зацікавленість у канадських партнерів викликали єдині критерії оцінювання діяльності навчальних закладів, що впроваджуються Міністерством освіти і науки України в рамках реформування освітньої галузі.

Детальніше
Переглядів : 2697
День памяти профессора Е.П.Блохина
День пам'яті професора Е.П.Блохіна
28 / 11 2013

        Євген Петрович Блохін - завідувач кафедрою будівельної механіки, і науковий керівник ГНДЛ ДППС, доктор технічних наук, професор, дійсний член Академії інженерних наук і Транспортної академії України, член- кореспондент Міжнародної інженерної академії, заслужений працівник вищої школи УРСР, удостоєний Почесної Грамоти Верховної Ради України, лауреат Державної премії України та премії імені академіка О.М.Дінніка, почесний працівник транспорту України, почесний залізничник. З 1973 по 1983 року працював завідувачем кафедрою теоретичної механіки. З 1974 р. по 2000 р. Е.П.Блохін був першим проректором, проректором з навчальної роботи університету, фахівцем у галузі будівельної та загальної механіки, зокрема динаміки транспортних засобів, засновник динаміки поїзда як просторової системи. На громадських засадах вів роботу з атестації вищих навчальних закладів України та науковців, був членом експертної комісії "Інженерія і транспорт" Державної акредитаційної комісії МОН України; головою науково- методичної комісії з напряму "Залізниці та залізнична техніка" МОН України; членом наукової ради "Механіка деформованого твердого тіла" при Відділенні механіки НАН України.

Детальніше
Переглядів : 3039
Конференция 20-22 ноября 2013 в г. Астана (Республика Казахстан)
Конференція 20-22 листопада 2013 у м.Астана (Республіка Казахстан)
25 / 11 2013

У період з 20 по 22 листопада Міжнародна виставкова компанія «Атакент-Експо» за офіційної підтримки Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан і акімату м. Астани проводить XI Казахстанську Міжнародну виставку «Освіта та наука XXI століття» у виставковому центрі «Кормі» м. Астани .

Детальніше
Переглядів : 2511
Международная украино - японская конференция
Міжнародна україно - японська конференція
29 / 10 2013

24-25 жовтня 2013 в Одеському національному політехнічному університеті за участю Першого заступника Міністра освіти і науки Євгена Суліми відбулася Міжнародна україно - японська конференція з питань науково - промислового співробітництва. У рамках конференції пройшла виставка наукових досягнень. У конференції та виставці взяли участь численна делегація університету на чолі з ректором університету професором А.М. Пшінько та проректором з наукової роботи університету професором С.В. Мямліна. Делегація університету провела переговори з першим заступником міністра освіти, культури і технологій Японії, головою Торгово - промислової палати Японії, провідними професорами японських університетів. Досягнуто домовленості про співпрацю в області трансферу технологій з цілого ряду наукових напрямків.

Детальніше
Переглядів : 5664
Иноватика в современном образовании - 2013 (г. Киев)
Інноватіка в сучасній освіті - 2013 (м. Київ)
25 / 10 2013

21 - 24 жовтня 2013 Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна взяв участь у виставці "Інноватіка в сучасній освіті - 2013". У виставці взяли участь навчальні заклади, наукові установи, методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти в Україні, а також учасники з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції. 

Детальніше
Переглядів : 3754
Университет на выставке "ТрансРейл Украина - 2013" (г. Одесса)
Університет на виставці "ТрансРейл Україна - 2013" (м. Одеса)
17 / 10 2013

16 - 18 жовтня 2013 Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна взяв участь у виставці "ТРАНСРЕЙЛ УКРАЇНА". У виставці взяли участь підприємства за напрямками: виробництво та ремонт рухомого складу, комплектуючих, залізнична інфраструктура, шляхи, сигнальне обладнання, стрілки, мости, проектування та ремонт залізниць, архітектура залізничних вокзалів, обслуговування пасажирів, професійне навчання. За результатами участі у виставці університет відзначений Дипломом.

Детальніше
Переглядів : 3198
Делегация университета в г. Далянь (Подписание документов с Цицикарской вагоностроительной компанией)
Делегація університету в м. Далянь (Підписання документів з Ціцікарскою вагонобудівною компанією)
15 / 10 2013

C 10.10.2013 по 15.10.2013 відбулися переговори української делегації Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна в особі провідних фахівців університету - К. В. Жижко , О. Г. Рейдемейстера, В. А. Шатова з представниками «Ціцікарскої залізничної вагонної компанією» (Китайська Народна Республіка). У результаті проведених переговорів досягнуто домовленність про співпрацю. 

Детальніше
Переглядів : 3393
Подписание договора с грузинской делегацией
Підписання договору з грузинською делегацією
02 / 10 2013

Підписання меморандуму про співпрацю з грузинською делегацією:

Едішер Толораія - виконуючий обов'язки Голови адміністрації Зугдідського муніципалітету
Малхаз Чежия - Директор футбольного клубу "Зугдіді"
Темурі Маркозов - головний спеціаліст служби у справах молоді та спорту

Детальніше
Переглядів : 3334
Переговоры и подписание договора о сотрудничестве с Цицикарской вагоностроительной компанией (Китай) - 05-08 сентября 2013
Переговори і підписання договору про співпрацю з Ціцікарским вагонобудівним підприємством (Китай) - 05-08 вересня 2013
07 / 09 2013

Переговори і підписання договору про співпрацю з Ціцікарским вагонобудівним підприємством (Китай) - 05-08 вересня 2013

Детальніше
Переглядів : 2946
1 сентября 2013 г. (Посвящение в студенты)
01 / 09 2013

31 серпня 2013 р. в університеті відбувся урочистий захід, присвячений «Дню знань». Студентів-першокурсників та їх батьків, викладачів, співробітників університету привітали Ректор університету - д.т.н. професор Олександр Миколайович Пшінько, Віце-прем'єр-міністр Україна - Олександр Юрійович Вілкул, Голова Дніпропетровської Обласної ради Дніпропетровської області - Євген Григорович Удод, Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації - Дмитро Валерійович Колесніков, мер міста Дніпропетровська - Іван Іванович Куліченко, Народний депутат України - Олександр Іванович Момот, перший заступник Генерального директора ПАТ «Азовмаш» д.т.н., професор - Валерій Михайлович Бубнов та ін.. Гості також відвідали діючу виставку наукових досягнень університету.

Детальніше
Переглядів : 3218
Международное представление университета
31 / 08 2013

Детальніше
Переглядів : 2659
Студенческая конференция
23 / 04 2013

11-12 квітня 2013 р. на кафедрі "Станції та вузлы" відбулася всеукраїнська наукова конференція молодих вчених, аспірантів та студентів...

Детальніше
Переглядів : 2662
Олимпиада по Мостам (16-04-2013-18-04-2013)
16 / 04 2013

16-18 квітня 2013 р. на кафедрі "Мости" відбулася всеукраїнська олімпіада з "Мостів" ...

Детальніше
Переглядів : 2499
Студенческая конференция (10-11-04-2013) кафедра Мосты
Студенська конференція (10-11-04-2013) кафедра Мости
11 / 04 2013

09-10 квітня 2013 на кафедрі "Мости" відбулася наукова конференція молодих вчених, аспірантів і студентів ...

Детальніше
Переглядів : 3199
Студенческая конференция на кафедре УЭР
Студентська конференція на кафедрі УЕР
10 / 04 2013

09-10 квітня 2013 на кафедрі УЕР відбулася наукова конференція молодих вчених, аспірантів і студентів ...

Детальніше
Переглядів : 3006
6-ой международный Симпозиум в Корее.
05 / 04 2013

Детальніше
Переглядів : 2527
Грамоты
Грамоти
04 / 03 2013

Детальніше
Переглядів : 2897
Награды
Нагороди
04 / 01 2013

Детальніше
Переглядів : 2929
Открытие молодежного центра в ДИИТе
Відкриття молодіжного центру у ДІІТі
28 / 08 2012

27 серпня 2012 року у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна відбулася виставка вищих навчальних закладів Дніпропетровської області та відкриття молодіжного центру.

Детальніше
Переглядів : 3041

Сторінки: 1 По стр.