Конкурси

Версія для друку
II этап Всеукраинской студенческой олимпиады по направлению «Информационная безопасность»
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 року  «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році» Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна визначений базовим вищим навчальним закладом по проведенню Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Інформаційна безпека». 
Запрошуємо команду переможців І етапу вузівських олімпіад у складі 3 студентів взяти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, яка відбудеться з 15 по 17 квітня 2014р. 
Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади необхідно до 10 березня 2014 року надіслати до оргкомітету анкети учасників ІІ етапу, оформлені відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади».
Конкурсні завдання охоплюють наступні дисципліни: «Управління інформаційною безпекою», «Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах», «Прикладна криптологія», «Системи технічного захисту інформації», «Комплексні системи захисту інформації».
Повідомлення навчального закладу про участь студентів у Всеукраїнській олімпіаді та заповнені анкети студентів-учасників олімпіади (форма анкети додається) необхідно надіслати до 10 березня 2014 р. на адресу оргкомітету: 49010, м. Дніпропетровськ, вул. Академіка Лазаряна, 2, кафедра ЕОМ (ауд. 3202) та на електронну пошту evm@diit.edu.ua
Передбачається наступний порядок проведення олімпіади:
  • 15.04 – заїзд і розселення, знайомство з університетом;
  • 16.04 – виконання конкурсних завдань;
  • 17.04 – оголошення результатів та нагородження переможців, від’їзд  учасників олімпіади.
Реєстрація учасників олімпіади відбудеться 15 квітня 2014 р. з 8.00 до 16.00 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Лазаряна, 2, кафедра ЕОМ (ауд. 323). 
Учасники олімпіади забезпечуються місцями для проживання. Усі витрати, пов’язані з відрядженням студентів та науково-педагогічних працівників – експертів з проведення олімпіади (проїзд, плата за проживання, харчування тощо) здійснюється за рахунок вищого навчального закладу, в якому вони навчаються (працюють). Квитки на зворотній проїзд учасники олімпіади повинні придбати самостійно та заздалегідь.
Студентам необхідно мати при собі паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження (для іногородніх).
Проїзд до головного корпусу ДНУЗТ:
  •          – від залізничного вокзалу – маршрутним таксі №№ 101, 109, трамваєм № 1 до зупинки «ДНТУЗТ»; 
  •        – від центрального автовокзалу – маршрутним таксі № 146 – до зупинки «ДНТУЗТ».
Довідки за телефонами:
Кафедра електронних обчислювальних машин: (056)373-75-89 – Ключник Вікторія Миколаївна
Науково-дослідна частина: (0562)47-18-72 – Зіненко Людмила Яківна


Переглядів : 1803

Назад до списку