01 червня в Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулися обласні урочисті збори вчених Дніпропетровщини, присвячені Дню науки.

21 / 06 2018

За особистий внесок у розвиток науки, за копітку та плідну працю, департаментом освіти і науки дніпропетровської облдержадміністрації були запрошені до святкування вчені в області гуманітарних, природничих, технічних наук, у сфері розробки і впровадження нової техніки, матеріалів і технологій, нових способів і методів лікування та профілактики захворювань.

В рамках заходу, за особисті трудові досягнення у професійній, науковій діяльності, бездоганну працю та особисті заслуги у сфері освіти і науки, нагороди отримали науковці Дніпропетровської області серед яких аспірант кафедри Інтелектуальних систем електропостачання Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Косарєв Євген Миколайович.

Щиро вітаємо Євгена Миколайовича та бажаємо йому успішних проектів!

З повагою,

Інна Олександрівна Гордєєва