Студенти-екологи прийняли участь у роботі конференції «Наукова весна – 2015»

07 / 04 2015

На початку квітня цього року на базі Національного гірничого університету відбулась Шоста науково-технічна конференція «НАУКОВА ВЕСНА – 2015».

При підтримці Ради молодих вчених університету та Дніпропетровського відділення Національного Екологічного Центру України студенти та співробітники нашого університету прийняли активну участь у роботі спеціалізованої секції «Екологічні проблеми регіону».

За підсумками роботи конференції двоє екологів 635 групи відзначені спеціальними грамотами за високий рівень доповіді:

‑ Астахов Дмитро Вадимович за доповідь «Перспективи використання опалого листя в якості наповнювача будівельних матеріалів»;

‑ Калимбет Микола Володимирович за доповідь «Властивості вуглецевого сорбенту, отриманого шляхом низькотемпературної карбонізації відходів споживання кавової продукції».

Щиро вітаємо талановиту молодь ДІІТу та бажаємо нових наукових звершень!

diploma_astahov.JPGdiploma_kalymbet.JPG