Чергове засідання обласного молодіжного наукового клубу «ПІВДЕННЕ СУЗІР’Я»

23 / 02 2015
   18 лютого відбулося чергове засідання обласного молодіжного наукового клубу «ПІВДЕННЕ СУЗІР’Я» на тему: «Розвиток швидкісного руху на залізницях України». Спікером заходу виступив Харченко Олександр Валерійович - науковий співробітник Науково-дослідного інституту рухомого складу, колії та транспортних споруд Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
   У доповіді було розглянуто процес становлення і розвитку швидкісного руху в Україні та світі, основні етапи і процес випробувань рухомого складу (поїзди Skoda, Huinday, EKp-1 та ін.) для забезпечення швидкісного руху як закордонного, так і вітчизняного виробництва .
   Науковці ВНЗ та НДІ області з цікавістю прослухали доповідь та задали широке коло питань, що охоплювали як конструкційні особливості рухомого складу та інфраструктури залізниць для забезпечення швидкісного руху, так і правове та інформаційне забезпечення розвитку залізничної галузі.

20150218_182050.jpg  20150218_185028.jpg