Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Версія для друку

07 / 06 2013
Поздравляем победителей Всеукраинского конкурса студенческих научных работ
    Згідно наказу Міністерства освіти і науки України “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2012/2013 навчальному році” № 1076 від 05.10.2012р. в університеті було проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.  Від Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна  в конкурсі взяли участь 38 найкращих робіт з 42 представлених.

    Вітаємо  переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт:

  •         Кучму Миколу Миколайовича студента 244 групи , який отримав диплом переможця I ступеня з галузі «Електротехніка та електромеханіка”;

  •         Синьогіну Оксану Миколаївну, студентку 245 групи, яка отримали диплом переможця II  ступеня з галузі «Енергетика»;

  •         Кравця Станіслава Володимировича, студента 354-М  групи, який отримав диплом переможця II ступеня 
  •         за напрямком «Залізничний транспорт та спеціальна техніка» зі спеціальності «Рухомий склад залізниць та тяга поїздів»;

  •         Чубенка Олександра Івановича, студента 450-М  групи , який отримав диплом переможця II ступеня за напрямом «Транспортні технології»;

  •         Мельничук Ірину Ігорівну, студентку 552-М групи, яка отримала диплом переможця II  ступеня 
  •          за напрямком «Залізничний транспорт та спеціальна техніка» зі спеціальності «Залізнична колія»;

  •         Діденко Вікторію Ігорівну, студентку 641 групи, яка отримала диплом переможця II  ступеня з галузі «Будівництво та архітектура»;

  •         Тіганова Олександра Сергійовича, студента  957 групи, який отримав диплом переможця II ступеня 
  •         за напрямом «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація»;

  •         Середу Оксану Володимирівну, студентку 357-М групи, яка отримали диплом переможця III ступеня з галузі «Транспорт» 
  •         зі спеціальності «Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт»;

  •         Палія Ігора Івановича, студента 354 групи, який отримав диплом переможця III ступеня зі спеціальності «Двигуни та енергетичні установки»;

  •         Гостренко Крістіну Вадимівну, студентку 644 групи , яка отримала диплом переможця III ступеня з галузі «Будівництво та архітектура»;

  •         Руденко Катерину Юріївну, студентку 132 групи, яка отримала диплом переможця III ступеня з галузі «Будівництво та архітектура»;

Необхідно відзначити також студентів університету  за активну участь та високий рівень знань у Всеукраїнському конкурсі: 

факультет “Електрифікація залізниць” 

  •                 Шевцов Богдан Олександрович, студент 234 групи,
  •                 Малюк Андрій  Олександрович, студент 244 групи,
  •                 Васільків Тетяна Андріївна, студентка 259-М групи,

факультет “Механічний”

  •                 Шапошник Владислав Юрійович, студент 351 групи,
  •                 Овчинніков Олександр Сергійович, студент 331 групи,
  •                 Кравець Станіслав Володимирович, студент 354-М групи; 
  •                 Каденчук Євгеній Олександрович, студент 357-М групи;
  •                 Даниленко Денис Петрович, студент 357 групи;
  •                 Шевченко Ярослав Ігорович, студент 354-М групи;
  •                 Різун Станіслав Володимирович, студент 354-М групи;

факультет “Управління процесами перевезень”

  •                 Овчаренко Ольга Володимирівна, студентка 451 групи;
  •                 Троян Андрій Володимирович, студент 451 групи;
  •                 Приступа Оксана Олегівна, студентка 451 групи;
  •                 Дацків Юрій Орестович, студент 453 групи;

факультет “Організація будівництва залізниць”

  •                 Панченко Іван Валерійович, студент 542 групи;
  •                 Лукушина Оксана Вікторівна, студентка 553 групи;

факультет “Промислове та цивільне будівництво”

  •                 Ріпна Людмила Миколаївна, студентка 645 групи;
  •                 Затинайченко Дмитро Олегович, студент 654-М групи;
  •                 Качуренко Валентина Володимирівна, студентка 651-М групи;
  •                 Дичук Ольга Олександрівна, студентка 654-М групи;
  •                 Затинайченко Ігор Олегович, студент 654-М групи;

факультет “Економіка і менеджмент на транспорті”

  •                 Пічуріна Олена Валеріївна, студентка 753-М групи;
  •                 Іващенко Олексій Тимофійович, студент 756 групи;
  •                 Шкура Ганна Євгенівна, студентка 733 групи;
  •                 Локотькова Ксенія Сергіївна, студентка 734 групи;


факультет “Технічна кібернетика”

  •                 Кавунов Олександр Ігорович, студент 957 групи;
  •                 Мялковський Денис Романович, студент 957-М групи;
  •                 Гаврилов Олександр Григорович, студент 920-К групи;
  •                 Білий Борис Борисович, студент 955 групи;


факультет “ГОІС”

  •                 Терещенко Ольга Євгенівна, студентка 1051-А групи.

Автор : Зіненко Л.Я.

Переглядів : 2573

Назад до списку