Вітаємо студентів університету!

02 / 02 2016
Поздравляем студентов университета!
За результатами першого туру цьогорічного Конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» до 2-го туру пройшли 6 наукових робіт студентів нашого університету, дві з яких потрапили у ТОП-100.
Цього року у першому турі Конкурсу взяли участь 874 студентські наукові роботи зі 101 ВНЗ України. Студентами нашого університету було підготовлено та подано до розгляду 9 робіт.  Компетентне журі в рамках першого туру оцінювало конкурсантів за критеріями обґрунтування їх наукової роботи, мотивації та наданих незалежних рекомендацій. Наступний етап – комплексна наукова та кваліфікаційна експертиза поданих наукових робіт незалежними експертами.
Науково-дослідна частина вітає усіх учасників Конкурсу з числа студентів нашого університету та бажає наснаги, творчої реалізації та перемоги!
Вітаємо:
    –  Калимбет Микола (18 позиція рейтингу, ТОП-100);
    –  Астахов Дмитро (43 позиція рейтингу, ТОП-100);
    –  Савочка Віталій (178 позиція);
    –  Баскакова Ксенія (182 позиція);
    –  Костенко Олексій (390 позиція);
    –  Піценко Ірина (420 позиція);
    –  Уманська Марія (782 позиція);
    –  Чуприн Ігор (811 позиція);
    –  Будурович Анастасія (822 позиція).

Слідкуйте за перебігом конкурсу та успіхами студентів нашого університету на офіційній сторінці «Завтра.UA» за посиланням http://zavtra.in.ua/competition/

Переглядів : 2092