Проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році.

03 / 10 2013
З метою підтримки обдарованої студентської молоді,  створення умов для її творчого зростання, активізації науково - дослідної роботи  студентів проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

Конкурс проводиться у два тури:

•         перший тур – серед студентів університету, жовтень - грудень 2013 року;
  •         другий тур – у базових вищих навчальних закладах, січень - березень  2014 року.

На Конкурс з розділу “Залізничний транспорт та спеціальна техніка” надаються роботи до базового ВНЗ - Української державної академії  залізничного транспорту (м. Харків).

На Конкурс з інших галузей наук роботи надаються в базові ВНЗ згідно з наказом Міністерства освіти і науки України.

За детальною інформацією звертатися до Зіненко Людмили Яківни, зав. відділом сту-дентської науки та держбюджетних робіт (к.224, тел. 9-72, або 47-18-72).

Автор : Зіненко Л.Я.