Школа Sience art’

18 / 02 2016
Шановні колеги!
Запрошуємо молодих вчених до участі у двотижневій школі з science art’у у Харкові! Місце проведення: м. Харків, школа буде проходити на базі наукових установ.Час проведення: другий-третій тиждень березня.

Цей курс створено для науковців точних, природничих, інженерних спеціальностей, що прагнуть розширити межі свого досвіду засобами художніх методів та відкрити естетичний та художній потенціал наукових досліджень, а також для художників, що працюють/бажають працювати з альтернативними медіа та мають/бажають отримати досвід міждисциплінарних експериментів.
Вас чекає двотижневий інтенсив зі створення science art’у художниками та науковцями на майданчиках провідних харківських дослідницьких інститутів та KHackerSpace.

Участь у школі – безкоштовна, за умови успішного проходження конкурсного відбору. Заявки можна подавати до 26 лютого 2016 року включно. Результати конкурсного відбору будуть опубліковані на сайті Нової Художньої Школи та її facebook-сторінці 28 лютого 2016 року.

Подробиці за посиланням (перейти

Переглядів : 1947