Урочисте нагородження фіналістів міського конкурсу студентських наукових робіт

04 / 06 2014

20140603_154202.jpg20140603_150819.jpg20140603_155117.jpg
      03 червня 2014 р. в палаці студентів ДНУ відбулося урочисте нагородження фіналістів міського конкурсу студентських наукових робіт "Інтелект - творчість - успіх".
     Конкурс проводився серед студентів старших курсів, аспірантів та молодих вчених. Переможців конкурсу привітали голова Дніпропетровської організації роботодавців Олександр Галаган, ректор ДНУ ім. О. Гончара Микола Поляков, представник Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Шебанов і мер міста Іван Куліченко, під патронатом якого конкурс проводиться з 2002 року.
     «Ми в 12 разів підводимо підсумки конкурсу" Інтелект - Творчість - Успіх ". 14 тис. студентів за цей час пройшли через конкурс. Головна мета конкурсу - дати студентам можливість познайомитися з практичною роботою і знайти основну роботу. Роботодавцям же представляється можливість відібрати для себе фахівців , яких не потрібно буде перевіряти, і які будуть готові до роботи. Я вдячний ректорам дніпропетровських вузів, голові Дніпропетровської організації роботодавців Олександру Галагану, і, звичайно ж, студентам, які взяли участь у цьому конкурсі», - сказав Іван Куліченко.
     Цього року в конкурсі взяли участь 2750 студентів , науковою роботою яких керували 195 докторів і кандидатів наук . Захист 120 фінальних робіт відбулася по 8 номінаціями : енергозбереження , будівництво і архітектура , екологічні проблеми та шляхи їх вирішення , техніка і виробництво , захист інтелектуальної власності, інноваційні проекти майбутнього. Авторів 73 премій роботодавці нагородили грошовими преміями та дипломами фіналістів.
     Четверо переможців нашого університету були відзначені гармотами та грошовими нагородами в розмірі 1-2 тис. грн.:
Швець О.В., Ганчева А.С. - студентки 655 групи (ф-т ПЦБ)
Коломоєць Ю. В. - студентка 431 групи (ф-т УПП)
Берещук А. О. - студентка 442 групи
Вітаємо переможців конкурсу!