Участь у міжнародному польсько-українському проекту «Інноваційний університет та лідерство"

07 / 10 2015
Участие в международном польско-украинском проектt «Инновационный университет и лидерство"
Доцент кафедри "Станції та вузли" Мозолевич Григорій Якович пройшов конкурсний відбір і став учасником  міжнародного польсько-українського проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація».

Цей проект ініційовано факультетом «Вільних мистецтв і наук» («ArtesLiberales») Варшавського університету та фондом «Інститут «ArtesLiberales» (Варшава, Польща) у співпраці зі Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародним благодійним фондом "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики".

Участь у проекті передбачає курс тренінгів, які пройдуть на базі Варшавського університету   2 -13 листопада 2015 р. та індивідуальні консультації із польськими професорами 16-30 листопада 2015 р.

Також передбачені консультації з експертами та дистанційна робота над міні-проектами протягом грудня 2015 р. - березня 2016 р.
У квітні 2016 року відбудеться підсумковий семінар, на якому учасники проекту представлятимуть свої міні-проекти.

Автор : Мозолевич Г.Я.

Переглядів : 2087