До уваги завідувачів кафедр та ГНДЛ

14 / 10 2014
Внимание заведующих кафедрами и ОНИЛ
    З метою формування річного Плану проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів студентів і молодих учених на 2015 рік згідно «Положення про порядок організації та проведення наукових конференцій і семінарів» відповідно до  Інструктивних рекомендацій про порядок організації та проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів студентів і молодих учених (лист МОН України від 01.10.2014№ 1/9-511 (Завантажити)) прошу до 24 жовтня 2014 року надати пропозиції щодо проведення наукових заходів (конференцій, семінарів, тощо) на кафедрі згідно з формами 1, 2 (Завантажити), або організації секції у складі 75 Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту» до відділу науково-технічної інформації в кімн. 325, тел. 7-01.

Автор : А.В.Грідасова